Najbližšie akcie:

DIVADELNÉ FAŠIANGY 2018
21.1.2018 - 25.3.2018 Poprad - Spišská Sobota
 
ĎUROŠÍK
21.1.2018 divadelná sála Domu kultúry v Poprade
 
MOZARTOVE SKLADBY
21.1.2018 Starý Smokovec - Hrebienok, Tatranský Dóm
 

VEČERA POD HVIEZDAMI

6.1.2018 sobota 18:45
Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso


Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas výletu je pre vás pripravená nočná jazda lanovkou, ktorá nieje inak možná ako počas našich špeciálnych eventov. Tak isto je pre vás pripravená prehliadka observatória, ktoré je pre bežnú verejnosť neprístupné.

Prežite spolu s nami jedinečný večer v nadmorskej výške 1751 m. n. m. plný zaujímavého programu a výnimočného jedla. Ponúkame vám neopakovateľný zážitok dostupný len počas 5 mimoriadnych termínov.

Program začína welcome drinkom v Apreski bare v Tatranskej Lomnici. Nasleduje nočný vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso s atmosférou romantického osvetlenia. Zo stanice lanovky sa presuniete do reštaurácie Restaurant Skalnaté Pleso, ktorá ponúka delikátne jedlo a príjemné posedenie. Po skvelej večeri navštívite observatórium a preniknete do tajov astronomickej techniky. Odtiaľ budú vaše kroky smerovať na vyhliadkovú vežu, kde budete môcť zažiť jednoznačne najkrajší výhľad večera. O poschodie nižšie bude pre vás pripravená tematická výstava galérie Encián.

V cene je zahrnuté:

• Welcome drink v Apresski Tatranská Lomnica

• vývoz lanovkou na Štart -> Skalnaté Pleso a späť

• večera formou bufetových stolov

• prehliadka - Galéria Encián, vyhliadková veža, Observatórium

• Predpokladané trvanie - 3 hod.

Začiatok akcie: 18:45 - Après-ski bar - Tatranská Lomnica. Nutnosť rezervácie deň vopred.

Cena a informácie: osobne, v Infocentre Tatranská Lomnica, telefonicky 0903 112 200, e-mailom info@vt.sk, online: www.gopass.sk


Zdieľať127 zobrazení

RSS kanál


Aby Vám na horách bolo teplo

Cestovateľské informácie z iných hôr nájdete na

Veroplach magazín