Detské jarné preteky v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu

01mar9:000:00Detské jarné preteky v zjazdovom lyžovaní a snowboardinguDruh podujatiaŠport

Detail udalosti

Tak ako posledných 15 rokov počas jarných prázdnin východného Slovenska aj tento piatok 1.3.2024 sa na svahu Junior, v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso uskutočnia Detské jarné preteky v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu. Preteky sú určené pre deti pod 12 rokov. Pretekať sa bude v obrovskom slalome s dĺžkou cca 150- 200m. Keďže bude trať postavená na modrej zjazdovke, je vhodná aj pre slabších lyžiarov. Štartovné je bezplatné.

Harmonogram dňa je nasledovný: Registrácia je pri lyžiarskej škole Park Ski School od 9:00 do 12:00, štart pretekov je o 13:00, pri hornej stanici vleku Junior. Vyhodnotenie je o 15:00. Víťazi získajú zaujímavé ceny. Odmena sa ale ujde všetkým pretekajúcim.

Organizátorom pretekov je lyžiarska škola Park Ski School, sponzormi sú: Pekyho, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso, Tatras Active Holidays, Gabel, Hotel Patria, Lanfer, Sport 2000 Urbanovič, Sportcool, Rossignol, Noow a Sportrysy.

Deti od 6 rokov na použitie lyžiarskeho vleku potrebujú skipas. Deti do 6 rokov v doprovode dospelej osoby so zakúpeným skipasom, skipas nepotrebujú.

Viac

Čas

(Piatok) 9:00 - 0:00(GMT+00:00)

Miesto

Zjazdovka Junior

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *