marec, 2022

27mar18:0019:30Divadelné predstavenie Medveď a pytačky ZMENA TERMÍNU na 3.4.2022Druh podujatia:Kultúra

Detail udalosti

ZMENA TERMÍNU na 3.4.2022

Divadelné predstavenie Divadlo RAMAGU – Medveď a Pytačky, ktoré sa malo pôvodne uskutočniť túto nedeľu 27. marca 2022 o 18:00 hod. v kultúrnom dome Villa Cubach sa kvôli zdravotným nepredvídaným komplikáciám zo strany Divadla RAMAGU presúva na nový termín a to NEDEĽU 3. apríla 2022 o 18:00 hod.. Pôvodne zakúpené lístky ostávajú v platnosti.

Namiesto pôvodne plánovaného divadelného predstavenia Kapustnica bude uvedené divadelné predstavenie Divadla RAMAGU – Medveď a Pytačky v nedeľu 27. marca 2022 o 18:00 hod., ktoré sa uskutoční v kultúrnom dome Villa Cubach Spišské Bystré. Pôvodné plánované divadelné predstavenie Divadla Commedia Poprad – Kapustnica sa žiaľ neuskutoční z dôvodu úmrtia jedného z členov Divadla Commedia Poprad.

Pôvodne zakúpené lístky ostávajú samozrejme v platnosti. V prípade ak ich chcete vrátiť môžete tak urobiť buď na Obecnom úrade Spišské Bystré alebo v predajni rozličného tovaru na prízemí Obecného úradu Spišské Bystré.

Lístky si stále môžete zakúpiť v predpredaji za 5 € na obecnom úrade alebo v predajni rozličného tovaru na prízemí obecného úradu. V prípade voľnej kapacity bude vstupné na mieste 7 €.

V skratke o predstavení: “Užijete si komediálne divadelné predstavenie, kde na malom priestore postavy rozohrávajú smútok, faloš, intrigy, pretvárku, lásku, honbu za majetkom… Odkrývajú svoje vnútro, aby nakoniec všetko vyústilo do nespútanej zábavy a oslobodzujúceho smiechu. Lebo pán Čechov tak chcel…”

Predstavenie trvá 70 min (1 prestávka), je vhodné pre dospelé osoby bez obmedzenia veku a deti od 12 rokov.

Réžia: Vlado Benko, hrajú: Lívia Frankovská, Zdenko Dudžák, Lukáš Marhefka

Viac

Čas

(Nedela) 18:00 - 19:30

Miesto

Kultúrny dom Villa Cubach, Spišské Bystré

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X