Júnová CYKLO-STREDA – Okružná jazda do Lopušnej doliny

08jún17:0019:00Júnová CYKLO-STREDA – Okružná jazda do Lopušnej dolinyDruh podujatiaŠport

Detail udalosti

V júni vám Mestská informačná kancelária Poprad (MIK) pomôže zorientovať sa na cyklotrasách z mesta Poprad!

Sériou mini-podujatí s názvom JÚNOVÉ CYKLO-STREDY vás bude sprevádzať pracovník MIK-u Rasťo Hudec, ktorý je nadšencom rekreačnej cyklistiky a trasy z mesta Poprad má vďaka tomu prejazdené aj so svojou manželkou a dvomi malými pasažiermi. Práve preto je tou najpovolanejšou osobou, ktorá vám ukáže: odkiaľ, kam a kadiaľ by ste sa mohli vybrať na pekný a príjemný cyklo-výlet v závislosti od toho, či vám viac vyhovuje rekreačný terén, alebo zvládate aj náročnejšie stúpanie v lesnom prostredí.

Časovo je začiatok cyklo-výletov nastavený na 17:00, aby sa ich mohli zúčastniť nielen mládežníci po školskom vyučovaní, ale tiež pracujúci dospelí. Štartovať sa bude vždy z centra mesta – spred Mestskej informačnej kancelárie na námestí sv. Egídia (budova Reduty).

Na vybrané cyklovýlety s náročnosťou označenou skratkou „rekrea“ je možné využiť tiež popradské zdieľané bicykle. Ak na Bike-sharing zatiaľ nemáte vo svojom smartfóne potrebnú aplikáciu a zriadené konto, v Mestskej informačnej kancelárii vám s tým (v predstihu) radi poradia a pomôžu.

Okružná jazda do Lopušnej doliny – dĺžka cca 27 km, začiatok pred mestskou informačnou kanceláriou v Poprade,

  • Poprad centrum
  • Spišská Teplica
  • Lopušná dolina
  • Svit
  • Poprad

Pravidlá: – mimo obce je potrebné mať na hlave cyklistickú prilbu, deti by mali mať prilbu aj v rámci obce, – deti a mládež do 18 rokov by sa mali týchto podujatí zúčastňovať v sprievode zodpovednej dospelej osoby, – v prípade nepriaznivého počasia sa cyklo-výlet neuskutoční.  

Viac

Čas

(Streda) 17:00 - 19:00

Miesto

Mestská informačná kancelária Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *