september, 2021

11sep11:3017:00Kari Traa Urban Training DayDruh podujatia:Šport

Detail udalosti

Zaži skvelý deň s Kari Traa! Kari Traa Urban Training je jedinečný tréning v centre mesta so skúsenými inštruktorkami. Tréning je navrhnutý tak, aby ho zvládla každá žena.

Čaká Ťa krásne Kari Traa oblečenie a doplnky za exkluzívne ceny!

Zaži spoločný tréning pre ženy, ktoré milujú tréning a výzvu. Celý tréning je v URBAN duchu, čo znamená, že k cvičeniu sú použité ,,nástroje” v okolí ako napríklad: kopce, stromy, lavičky, zábradlie ako aj spolu cvičiace kolegyne.

Ženy sú rozdelené do niekoľkých skupín a priebežne sa točia medzi jednotlivými stanovišťami. Každé stanovište vedie jedna z inštruktoriek, tréning je navrhnutý tak, aby ho zvládla každá žena.

Celá akcia inšpiruje ženy ísť von, užiť si zábavu, zacvičiť si, splniť svoju výzvu a odviazať sa.

V Tatranskej Lomnici na Vás čaká špeciálny program: – tréning pod vedením skúsených inštruktoriek – cvičenie s vlastnou váhou a fitness pomôckami – Dobrá hračka program – aktivity a hry pre deti s animátormi detského centra Dobrá hračka, Tatranská Lomnica – maľovanie na tvár – výborné občerstvenie a voňavá kávička – ku každej registrácii balíček vlasovej kozmetiky Dixi ZADARMO – tombola o skvelé ceny – oblečenie Kari Traa za exkluzívne ceny

 

Vstupenku s balíčkom Kari Traa si môžeš zakúpiť úplne jednoducho s online platbou. Na Tvoju emailovú adresu Ti príde potvrdenie a všetky potrebné informácie o programe. Na mieste sa už iba preukážeš svojím menom a číslom objednávky a bude na Teba čakať Tvoj Urban Training balíček.

 

Viac

Čas

(Sobota) 11:30 - 17:00

Miesto

Norway Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X