MEDVEDIE DNI 2023

29júl(júl 29)9:0030(júl 30)18:00MEDVEDIE DNI 2023Druh podujatiaZábava

Detail udalosti

Nový formát už tradičného a veľmi obľúbeného podujatia Medvedie dni sa bude konať aj v tomto roku a to v termíne 29.7. a 30.7.2023 na Hrebienku vo Vysokých Tatrách. Podujatie bude iné, nové, divadelné, tiché a zábavné. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na zábavné divadlá a stanovištia, ktoré budete môcť absolvovať a naučiť sa množstvo nových vecí o prírode, zvieratách a živote v Tatrách. Na podujatí nebudú chýbať už tradičné interaktívne hry, ilúzie a množstvo ďalších zábavných stanovíšť. V areáli podujatia bude pripravené medvedie lezenie, medvedí brloh, ukážky horskej záchrannej služby a tiež stanovište horských nosičov.

V tomto roku sa môžete tešiť na 10 unikátnych divadelných a interaktívnych stanovíšť v ktorých si budú môcť deti zažiť rôzne rozprávkové zážitkové programy. Dobrodružná hra začne na stanovišti u starého medveďa kde vám rozpovie príbeh o lesnom kráľovstve – Raz dávno v dávnych časoch existovalo lesné kráľovstvo, ktoré sa nachádzalo v nádhernom údolí Vysokých Tatier. V tomto kráľovstve vládol mohutný a múdry medveď menom Bartolomej. Bol považovaný za najväčšieho a najmocnejšieho medveďa v celom lese. 

Na začiatku príbehu obdrží každé dieťa hraciu brožúru s ktorou bude putovať po ďalších rozprávkových stanovištiach, ktorými budú:

– Lesný orchester – Tatranský stopár – Medvedia laba – Medvedia záhrada – Čarovná kuchyňa – Za hradbami – Lesný bál – U múdreho medveďa – Tvorivé bytosti – Lesné kráľovstvo Dobrodružnú hru si budú deti môcť spríjemniť maľovaním na tvár v téme medvedíkaZa absolvovanie všetkých stanovíšť bude deti čakať na konci krásna a milá odmena. Každé dieťa, ktoré si prinesie plyšového medvedíka, získa  malý darček 😉 V areáli podujatia nebudú tento rok chýbať interaktívne a tvorivé hry od našich partnerov z galérií Tricklandia, Poliankovo a Dobrá hračka.

Viac

Čas

29 (Sobota) 9:00 - 30 (Nedela) 18:00

Miesto

Hrebienok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *