Pohybový workshop Vierka Aysi a Jany Landl

28máj9:3014:15Pohybový workshop Vierka Aysi a Jany LandlDruh podujatiaŠport

Detail udalosti

Pohybový workshop Vierka Aysi a Jany Landl v AquaCity Poprad. Séria podujatí s témou Tatry ako liek,  aj priamo v AquaCity Poprad – šport, zdravie a relax sú základnými piliermi našej ponuky! Pod Tatrami budete môcť zažiť naživo – workshop s Inspirit by Vierka Ayisi a Jany Landl – Keď nevládzeš, pridaj, poriadnu makačku aj dokonalý relax mysle a tela.

V sérii nebude chýbať záverečná prednáška Inspirit by Vierka Ayisi – sprevádzaná meditácia a zvukoterapia. Popis a program produktu: Yoga (Vierka Aysi) o 9:30 v kongresovej sále AquaCity Poprad na 3. poschodí (60 min.) Body Fight (Jany Landl) o 10:45 v kongresovej sále AquaCity Poprad na 3. poschodí (60 min.) Tatry ako liek – bezplatná prednáška, meditácia a zvukoterapia s Vierkou Ayisi  prednáška + Meditácia + zvukoterapia 90 min (od 12.45 – 14.15) Na pohybový workshop je potrebné si zabezpečiť:

  • Vlastnú joga podložku/karimatku
  • Pitný režim a občerstvenie, uterák, športové oblečenie /odporúčame aj suché oblečenie na výmenu
  • Každý účastník workshopu prehlasuje, že pozná svoj zdravotný stav a je spôsobilý sa pohybového workshopu zúčastniť

Podujatia a workshopy sú kapacitne obmedzené, vstupenky v predpredaji :TU Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.  

Viac

Čas

28. máj 2022 9:30 - 14:15(GMT+00:00)

Miesto

Aquacity Poprad

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *