september, 2021

25sep19:0020:30Riddikulus!Druh podujatia:Kultúra

Detail udalosti

Vzhľadom na aktuálnu situáciu bude  predstavenie Riddikulus! v Poprade prebiehať v režime OTP. Prosíme, spolu so vstupenkou si pripravte aj potvrdenie o očkovaní, prekonaní ochorenia COVID-19 alebo výsledok testu nie starší ako 72 hodín (RT-PCR) / 48 hodín (AG). Miestenkové sedenie v sále bude z uvedeného dôvodu upravené na  “voľné”.

Od prvej sovy až po nervy drásajúci súboj s pánom zla! Čarodejníci, mukli aj šmukli, ktorí vyrastali a dospievali za múrmi Rokfortu, sem sa! Čaká nás bláznivý let svetom Harryho Pottera. Sedem kníh plných dobrodružstva zhustených do jedného predstavenia je nielen poctou fenoménu jednej generácie, ale aj zábavnou a láskavou karikatúrou v podaní mladých divadelníkov. Naši traja hrdinovia – Harry, Ron a Hermiona budú kľučkovať v labyrinte obľúbených scén a preskakovať pohyblivé príbehové schodiská. Čakajte neočakávané a prútiky majte vždy pripravené!

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? Vedeli by ste si predstaviť Harryho a Draca ako kamarátov? Pozreli by ste si, ako tancuje Voldemort? A čo tak rap battle medzi Bellatrix a Ronom? Pre všetkých, ktorí milujú neobyčajný čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať sme pripravili jedinečné divadelné predstavenie!

Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. Ich hlavnými zaklínadlami sú humor a melódia, výsledkom je chytľavá paródia.

Riddikulus! Réžia: Pavol Viecha Text: Pavol Viecha, Martin Krč Dramaturgia: Martin Krč Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky Scéna, kostýmy: Dorota Volfová Hudba: Andrej Majerčík Produkcia: Zuzka Lobotková

Viac

Čas

(Sobota) 19:00 - 20:30

Miesto

Dom Kultúry, Štefánikova 99/72, Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X