SCANDAL show 2024 – POPRAD

25máj19:0023:00SCANDAL show 2024 – POPRADDruh podujatiaZábava

Detail udalosti

Zažite večer plný vášne, kde tanec, herectvo a umelecká zmyselnosť splynú v neopakovateľný zážitok! Už čoskoro sa na scéne predstaví najžiadanejšie podujatie pre dámy na Slovensku a to Veľkolepá THE SCANDAL SHOW tour 2024! Táto show vás zavedie do sveta, kde sa pánsky striptíz stáva umením, pri ktorej sa budete unášať charizmou, šarmom a talentom účinkujúcich po dobu celého večera. Za výnimočným večerom stojí srdce agentúry Scandal Agency, ktorá dbá o každý detail pre šťastie každej ženy. Úchvatnú choreografiu a réžiu predstavenia vytvoril nadaný Mark Topol z Mallorky, jeho umenie zažiari aj na pódiu v úlohe účinkujúceho.

THE SCANDAL SHOW sa Vás chystá potešiť až v 15 mestách na Slovensku! Termíny postupne pridávame. Príďte v najlepších outfitoch a pripravte sa na večer plný sexapealu, kde sa vášnivý tanec a hlboká mužská krása stretnú v neopakovateľným divadelnom predstavení. Z výšky pódia vám blysnú pôvabné mužské telá, ktoré sú len a len vaše! Celým večerom vás bude sprevádzať energický moderátor Peter Obert, ktorý dodá tomuto podujatiu ešte viac chtíča. Bez ohľadu na váš partnerský status – či ste zadané, vydaté, rozvedené, slobodné alebo práve pred veľkým dňom D, THE SCANDAL SHOW je stvorená pre všetkých, ktorí milujú spojenie mužskej krásy, pohybu a umenia. Táto príležitosť je pre vás, aby ste „vypustili paru“ a zažili nezabudnuteľný večer plný zábavy a vášne.

Nech sa stane táto noc vašou nocou!

Načo sa môžete tešiť:

CELOVEČERNÁ SHOW, PRI KTOREJ ODHALÍME ZÁVOJ ŽENSKEJ FANTÁZIE Trvanie: Otvorenie 19.00 – Štart 20.00 – Záver podujatia 23.00 Majestátne mužské telá Moderátor Peter Obert Súťaže a zábavný program Tombola o množstvo zaujímavých cien Okúzľujúci hostessi „hore bez“, ktorí sa Vám budú venovať Možnosť fotenia s účinkujúcimi a okamžitého vytlačenia fotiek na mieste After party v každom meste spolu s účinkujúcimi

V roku 2023 sa tour zúčastnilo tisícky žien a za lístkami sa len zaprášilo.

Nepremeškajte kúpu vstupenky na tento nezabudnuteľný dychberúci zážitok, na ktorý budete s úsmevom spomínať ešte dávno po jeho skončení.

Otvorenie brány: 19:00 Začiatok podujatia: 20:00 Vstupenka VIP Exclusive 59,90 € -vyhradený 1.rad pod pódiom -VIP prednostný vstup na bráne -fľaša prosecca -najlepší výhľad -najvyššia možnosť kontaktu s účinkujúcimi a vytiahnutia na pódium -SCANDAL taška s darčekmi -prístup do VIP instagramovej skupiny Vstupenka VIP 39,90 € -vyhradené VIP sedenie v 2. až 5. rade pod pódiom -VIP prednostný vstup na bráne -welcome drink -najlepší výhľad -najvyššia možnosť kontaktu s účinkujúcimi -SCANDAL taška s darčekmi -prístup do VIP instagramovej skupiny Vstupenka STANDARD 24,90 € -pohodlné kino sedenie v strednej a zadnej časti hľadiska -dobrý výhľad na pódium Vstupenka STANDARD 19,90 €

Viac

Čas

(Sobota) 19:00 - 23:00(GMT+00:00)

Miesto

Aquacity Poprad

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *