SRDCIA V POHYBE – charitatívny beh

29apr6:0019:00SRDCIA V POHYBE – charitatívny behDruh podujatiaŠport

Detail udalosti

Občianske združenie Pretekarys a nezisková organizácia Kráčame spolu Vás srdečne pozývajú na toto nezabudnuteľné 12 hodinové dobrodružstvo, kde spoločne prepojíme športové nadšenie a podporu dobrej veci. Príďte sa k nám pridať, nech už ste skúsený bežec alebo nadšenec pre pohyb, a zúčastnite sa podujatia, ktoré spája komunitu a pomáha meniť životy tým, ktorí to najviac potrebujú.

Čo vás čaká?

12-hodinový bežecký maratón, počas ktorého môžete zabehnúť alebo odchodiť aspoň jeden kilometrový okruh okolo rybníka v Spišskej Belej. Zapojiť sa môžete kedykoľvek v od 6:00 – 18:00hod. Prečo by ste sa mali zapojiť?

Podujatím Srdcia v pohybe máme za cieľ motivovať ľudí ku zdravému životnému štýlu a zároveň vyzbierať prostriedky pre neziskovú organizáciu Kráčame spolu, ktorá pomáha deťom s postihnutím v našom regióne. Za každý úspešne dokončený 1-kilometrový okruh okolo rybníka získame peniaze. Zapojte sa do tohto jedinečného maratónu, ktorý je otvorený pre každého – bežcov aj nebežcov, deti, seniorov a celé rodiny. Každý okruh sa počíta! Preto, čím viac kilometrov spoločne prejdeme, tým viac finančných prostriedkov poskytneme našim malým hrdinom na rehabilitácie a špeciálne pomôcky.

Viac

Čas

(Sobota) 6:00 - 19:00(GMT+00:00)

Miesto

Beliansky rybník

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *