apríl, 2022

12apr(apr 12)10:0016(apr 16)10:00Veselá veľká nocDruh podujatia:Zábava

Detail udalosti

Zábava pre najmenších návštevníkov bude trvať dva dni, a to 12. a 13. apríla od 15:00 do 18:00 v NC Forum Poprad. Na tvorivých dielňach si vyskúšajú maľovanie kraslíc a zapletanie korbáčikov. Privíta ich maskot Zajačik, s ktorým sa môžu odfotiť a dostanú aj sladkosť, a to konkrétne to najobľúbenejšie čokoládové vajíčko s hračkou. O vaše ratolesti sa postarajú animátori, ktorí majú pre nich vymyslený program, ktorý ich zaručene zabaví. Okrem toho všetkého uvidia výstavu tradičných slovenských krojov, náradia a živé ukážky tradičných ľudových remesiel. Na záver im aj vám zatancujú deti z tanečnej školy ONE.

A to nie je všetko! V sobotu 16. apríla je pre  dospelých, ale aj pre tých neskôr narodených pripravené tanečné predstavenie folklórneho súboru Senior Jánošík Svit. Predstavia vám svoj Veľkonočný program aj s tradičnou oblievačkou, za nimi vystúpi tanečno-divadelná skupina Alimah Fusion a divadlo Alchýmie s predstavením Slovanské bohyne: Vítanie jari a pálenie Moreny. Program začína o 15. hod.

V stánku s tradičnými slovenskými výrobkami si môžete kúpiť drobnosť, ktorou podporíte občianske združenie Svetielko nádeje, ktoré pomáha deťom s onkologickým ochorením.

Všetky aktivity sú zdarma a budú sa odohrávať na prvom podlaží centra v NC Forum – Event zóne.

Aby toho nebolo málo, od 11. do 16. apríla sa budete môcť odfotiť pod rozkvitnutou čerešňou v našom fotokútiku.

Viac

Čas

12 (Utorok) 10:00 - 16 (Sobota) 10:00

Miesto

Forum Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X