VÝSTAVA Vladimír Šifra – Čaro slovenských vodopádov

04okt(okt 4)9:0018(okt 18)21:00VÝSTAVA Vladimír Šifra – Čaro slovenských vodopádovDruh podujatiaKultúra

Detail udalosti

Výstava Vladimíra Šifru – Čaro slovenských vodopádov je sprievodným podujatím v rámci Medzinarodného filmového festivalu horského filmu, ktorý sa koná v Poprade.

Výstava potrvá od 4.10.2021 do 18.10.2021 (1.podlažie, Event zóna) kde návštevníkom citlivé oko fotografa sprostredkuje šum najkrajších vodopádov Slovenska, do ktorého sa započúvate a zamilujete.

Medzinárodný filmový festival horského filmu počas piatich dní uvedie tie najlepšie filmy zo slovenských aj zahraničných produkcií. Nádherné zábery hôr, život ľudí v horských dedinách, neskutočné športové a lezecké výkony, extrémne zjazdy z vrcholov a mnoho ďalších atraktívnych motívov, to všetko vďaka invenčnému oku filmárov

Vladimír Šifra je matérsky fotograf a filmár žijúci v Poprade. Fotografovaniu sa venuje od svojich šestnástich rokov. Jeho tvorba je zameraná na krajinu, človekom nepoznačenú prírodu, hory, nočnú krajinu, reportáž z dedinského života a časozberné videá. Spolupracoval s Tomášom Hulíkom a Pavlom Barabášom na dokumentoch o Slovensku a Tatrách. Je autorom niekoľkých výstav a časozberného projektu Tatras, symphony of the night.

Vstup: zdarma

Viac

Čas

4 (Pondelok) 9:00 - 18 (Pondelok) 21:00

Miesto

OC FORUM Event zóna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *