február, 2022

25feb(feb 25)10:0026(feb 26)15:00Winter rallye show Poprad – ZRUŠENÉ!Druh podujatia:Šport

Detail udalosti

Podujatie je zrušené  kvôli nízkemu počet doteraz prihlásených posádok a z toho vyplývajúcu nemožnosť pokryť rozpočet rally.

Zimná rally pod Tatrami zdvíha oponu! Je tu historicky prvý ročník WINTER RALLYE SHOW!

Rally pod Tatrami je úzko spätá s najstaršou automobilovou súťažou na Slovensku Slovakia Rallye Tatry, ktorá v budúcom roku oslávi jubilejný päťdesiaty ročník. Fanúšikovia rallyšportu na Slovensku sa majú opäť na čo tešiť. Súťažné rally vozidlá zaburácajú pod Tatrami okrem už tradičného termínu na konci mája aj v zime.

Kvalitná súťaž s povolenou zahraničnou účasťou, bude adrenalínovým zážitkom pre divákov na rýchlostných skúškach, aj v servisnej zóne (letisko Poprad-Tatry). Osem rýchlostných skúšok v celkovej dĺžke 35 ostrých kilometrov na úsekoch Spišská Teplica – Spišské Bystré a Poprad (Kameňolom) – vojenský objekt Kvetnica – Poprad Juh sa pôjde 26. februára od 8:00 do 14:00, v oboch smeroch dvakrát. Riaditeľstvo súťaže bude v osvedčených priestoroch Národného tréningového centra (NTC) Poprad, kde bude opäť umiestnené aj tlačové stredisko súťaže. V piatok 25. februára prebehne administratívne a technické preberanie.

Veríme, že sa nám z tohto nového zimného podtatranského preteku podarí urobiť každoročnú tradíciu, ktorá dokonale doplní SLOVAKIA RALLYE TATRY! Tešíme sa na vás!

Zaradenie súťaže v premiérovom ročníku Winter Rallye Show je nasledujúce: Slovenský Rally Pohár – 1. podujatie (SRP), Regionálny Rally Pohár – 1. podujatie (RRP), Slovenská trofej pravidelnosti historických automobilov – 1. podujatie (STRHP), Pohár organizátora (PO) a Rallyškola (RŠ). Ide o národné podujatie zapísané v kalendári SAMŠ s povolenou zahraničnou účasťou.

⭕️vstupné na celé podujatie je 5 € ⭕️vstupné do servisu (letisko Poprad-Tatry) je 5 € ⭕️predaj vstupeniek priamo na mieste ⭕️podľa aktuálne platných nariadení bude divákom na rýchlostné skúšky vstup umožnený v režime OP, s povinnosťou prekrytia horných dýchacích ciest respirátorom

❗️PRIHLÁŠKY pre posádky a ZVLÁŠTNE USTANOVENIA s podrobnosťami o súťaži nájdete na https://www.rallyetatry.sk/posadky-2022/ ❗️ Uzávierka prihlášok pre súťažiacich je stanovená na 20. februára. ❗️Informácie pravidelne uverejňujeme na našej oficiálnej stránke www.rallyetatry.sk a na našich sociálnych sieťach (Facebook, instagram).

Viac

Čas

25 (Piatok) 10:00 - 26 (Sobota) 15:00

Miesto

Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X