Záverečná konferencia k projektu s názvom ART&HOLOCAUST

25apr0:000:00Záverečná konferencia k projektu s názvom ART&HOLOCAUSTDruh podujatiaHistória

Detail udalosti

Záverečná konferencia k projektu s názvom ART&HOLOCAUST, podporeného z Grantov EHP -Nórska, štátneho rozpočtu Slovenskej republiky a rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja, ktorá sa uskutoční v priestoroch Tatranskej galérie v Poprade, Hviezdoslavova 12 vo štvrtok 25. 4. 2024 od 16.00 hod.

V rámci záverečnej konferencie vystúpia hostia konferencie a predstavíme vám najvýznamnejšie podujatia formou prezentácie a videozostrihu.

Na záver sa predstaví hudobné zoskupenie Preßburger Klezmer Band. Ide o jedinečné hudobné teleso, ktoré si od svojho vzniku v roku 1995 získalo množstvo fanúšikov. Je prvou slovenskou kapelou, ktorá sa inšpirovala emotívnou tanečnou hudbou strednej a východnej Európy známou ako klezmer.

Cieľom projektu bolo pripomínať tému holokaustu, vzdelávať a citovo pôsobiť na mládež a širšiu verejnosť prostredníctvom rôznych umeleckých podujatí, vzdelávacích prednášok, premietania filmov, a tiež priamym zapojením umelcov, študentov a mladých ľudí do tvorivého procesu. Ďakujeme, za Vašu podporu a tešíme sa, že budeme zdieľať úspešné ukončenie projektu spoločne.

Viac

Čas

(štvrtok) 0:00 - 0:00(GMT+00:00)

Miesto

Tatranská galéria

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *