júl, 2021

03júl15:0017:30Zážitkové soboty – Hravé popoludnie na TancuľkeDruh podujatia:Zábava

Detail udalosti

Zážitkové soboty v Poprade – na Hravom popoludní na Tancuľke vás čakajú  2-3 hodinky zábavy s atrakciami a inštruktormi z Centra voľného času Poprad osladené cukrovinkami od spoločnosti TOL. Nezabudnite si so sebou priniesť vlastné nápoje prípadne občerstvenie – napríklad na ohnisku si môžete opiecť špekáčiky …

Pýtate sa kde je “Tancuľka”? Z mesta Poprad smerom na Kvetnicu sa pred Starým kameňolomom odbočuje doľava k novým domčekom. Pod lesom nad ulicou Dubová je tzv. Tancuľka!

Na toto podujatie sa môžete dopraviť aj bezplatným autobusom, ktorý štartuje o 14:30 zo stanice so zastávkou na Rožňavskej ceste pri OC Max. Čas spiatočnej jazdy je o 17:30.

Vzhľadom na to, že akékoľvek podujatia podliehajú protipandemickým opatreniam, budeme priebežne dbať o ich dodržiavanie. Ak sa ZAŽITKOVÝCH SOBÔT #VisitPoprad zúčastníte, je možné, že Vás v zmysle aktuálne platných pravidiel požiadame o zápis telefonického kontaktu, o to, aby ste mali na tvári rúško, poskytneme Vám dezinfekciu na ruky a podobne … (Naše odporúčanie: Pokiaľ sa Vás netýkajú  výnimky z testovania, v ideálnom prípade si v záujme vlastnom i v záujme ostatných účastníkov môžete dať pred návštevou podujatia  sprav ostatných účastníkov môžete dať pred návštevou podujatia spraviť Ag-test na Covid-19).

Viac

Čas

(Sobota) 15:00 - 17:30

Miesto

Poprad Kvetnica, Tancuľka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X