Zážitkové soboty – Na vychádzke s popradskými labkami

24júl15:0017:00Zážitkové soboty – Na vychádzke s popradskými labkamiDruh podujatiaZábava

Detail udalosti

Zážitkové soboty v Poprade – Na vychádzke s popradskými labkami. Zraz pre toto podujatie je na lúke na okraji sídliska Juh 3 pri rozostavanom bytovom dome Barbora v blízkosti cyklochodníka (najbližšia adresa: Suchoňova 9).

Svojich štvornohých miláčikov spoločne prevetráte na trase od Juhu 3 k areálu Canislog, kde si pozriete ukážky tréningu poslušnosti v podaní členov klubu Canislog Poprad. Prekážky si možno vyskúšate aj s vlastným psíkom a v kvíze máte opäť šancu získať žolíkovú pečiatku.

Pozor! Parkovanie pri areáli Canislog nie je určené pre účastníkov tohto podujatia. Osobné automobily je potrebné nechať na sídlisku!

Vzhľadom na to, že akékoľvek podujatia podliehajú protipandemickým opatreniam, budeme priebežne dbať o ich dodržiavanie. Ak sa ZAŽITKOVÝCH SOBÔT #VisitPoprad zúčastníte, je možné, že Vás v zmysle aktuálne platných pravidiel požiadame o zápis telefonického kontaktu, o to, aby ste mali na tvári rúško, poskytneme Vám dezinfekciu na ruky a podobne … (Naše odporúčanie: Pokiaľ sa Vás netýkajú  výnimky z testovania, v ideálnom prípade si v záujme vlastnom i v záujme ostatných účastníkov môžete dať pred návštevou podujatia  sprav ostatných účastníkov môžete dať pred návštevou podujatia spraviť Ag-test na Covid-19).

Viac

Čas

(Sobota) 15:00 - 17:00

Miesto

Poprad - lúka pri cyklochodníku (JUH 3) + areál Canislog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *