Ander z Košíc + KONYARE 50 rokov na scéne

24apr18:000:00Ander z Košíc + KONYARE 50 rokov na scéneDruh podujatiaKultúra

Detail udalosti

Zábavný program Ander z Košíc + KONYARE 50 rokov na scéne v Aréne Poprad 24.4.2022. 18.00.

„Ľudze mojo“ – presne takto sa zvykne prihovárať Ander z Košíc ( vlastným menom Ján Pisančin) divákom.

Už päťdesiat rokov zabáva ľudí a rozdáva dobrú náladu.

Najčastejšie vystupuje na javisku, prípadne vydal na cédečkách svoje monológy rozprávané v špecifickej podobe východniarskeho nárečia tzv. Anderovčine. Vie svoj monológ prispôsobiť poslucháčovi tak, aby vždy jeho humoru porozumel. A čo je dôležité, vždy si na svojich fanúšikov nájde čas a prehodí s nimi nejaké to slovo, či dá autogram.

A OD PREŠOVA… hádam najznámejšia ľudová pieseň pochádzajúca z regiónu Šariš, ale aj slogan, ktorý si vo svojich začiatkoch osvojila hudobná skupina KONYARE. Svojim fanúšikom sa snažia prinášať umelecký zážitok prostredníctvom temperamentného prevedenia slovenských, šarišských, rusínskych, zemplínskych a rómskych piesní.

Okrem množstva zaujímavých projektov, plánuje kapela KONYARE s legendou slovenského humoru ANDEROM Z KOŠÍC (Ján Pisančín) galakoncertné turné po celom Slovensku a na Morave – ANDER Z KOŠÍC – 50 ROKOV NA SCÉNE.

Hostia:

Viliam Kalman

Peter Stašák

Predpredaj lístkov:

MIK POPRAD NÁM. SV EGÍDIA 43 (KINO TATRAN)

a na www.predajvstupeniek.sk alebo na tel.č. 0908 336 675 Cena: – 10,- € tribúna voľné sedenie – 15,- € plocha voľné sedenie – 25,- € VIP plocha voľné sedenie PROGRAM SA BUDE KONAŤ V SÚLADE S OPATRENIAMI ÚVZ SR V REŽIME OTP. Počet vstupeniek na koncert je striktne limitovaný na základe aktuálnych epidemiologických opatrení nariadených ÚVZ SR.

Viac

Čas

(Nedela) 18:00 - 0:00

Miesto

Aréna Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *