Fest dobrý Kežmarok 2019

03aug19:000:00Fest dobrý Kežmarok 2019

Detail udalosti

Fest dobrý Kežmarok 2019

FestDobrýKežmarok s hviezdnym obsadením už túto sobotu! KEDY: 3. augusta 2019 (sobota) od 19:00 KDE:

  • nádvorie Kežmarského hradu
  • Podujatie sa koná za každého počasia.

VSTUPNÉ:

Druhý ročník romantického a veríme, že príjemnou hudbou naladeného priateľského festivalu. Tento rok predstavíme muzikantov, ktorí majú neuveriteľnú charizmu a vyžarujú úžasnú energiu.

  • Finalista ČeskoSlovensko má talent, ale najmä úžasný muzikant, spevák a tak trošku blázon 🙂 Juraj Ďuri Hnilica. Na verejnosti je známy nielen ako finalista súťaže ČeskoSlovensko má talent, ale aj strhujúcou energiou, ktorou dokáže rozhýbať celé davy. S piesňami, ktoré dokážu nielen rozospievať divákov, ale i chytiť za srdce sa predstaví už o 19:00 hodine.
  • Už po druhý krát sa na kežmarskom hrade predstaví aj fenomenálny juhoafričan a bluesman, či pesničkár svetového formátu Gerald Clark.
  • Tou čerešničkou v krásnom romantickom prostredí nádvoria kežmarského hradu bude nepochybne MAOK, ktorý je známy aj zo spolupráce na filmoch Pavla Barabáša, či Juraja Jakubiska. Snivé až mysticky ladené skladby MAOKa sú charakteristické a ľahko rozpoznateľné a predurčujú romantický až hĺbavý záver podujatia v nočných hodinách na kežmarskom hrade.

Informácie nájdete aj na stránke www.festdobre.sk a na stránke podujatia na Facebooku Organizátor Ivan Cali Podolský vsadil tentokrát na skĺbenie neuveriteľných hudobných talentov, úžasnej energie a charizmy, čo predurčuje výnimočný zážitok. V prípade nepriazne počasia je prichystaný priamo na nádvorí veľkokapacitný stan a tak sa podujatie bude konať v suchu za každého počasia.

Viac

Čas

(Sobota) 19:00 - 0:00(GMT+00:00)

Miesto

Nádvorie Kežmarského hradu

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *