FRESH TRACK – ZRUŠENÉ !!!

15mar7:0010:00FRESH TRACK – ZRUŠENÉ !!!

Detail udalosti

Z dôvodu opatrení pre šíriace sa ochorenie sa podujatie ruší!

Jedinečný produkt FRESH TRACK v sebe spája skorú rannú lyžovačku s perfektne upravenými svahmi a výnimočnými raňajkami pod štítmi.

Zalyžujte si spolu s profesionálnym sprievodcom ešte pred oficiálnym spustením lanoviek! S programom Fresh Track začnete svoj deň aktívne. Buďte na svahu ešte pred otvorením zjazdoviek a vychutnajte si ako prvý perfektne upravené zjazdovky. Po lyžovačke budú pre vás pripravené raňajky na svahu, s ktorými doplníte stratenú energiu a ranná kávička nabudí k skvelému rozbehu dňa. Aktivita je vhodná pre dobrých lyžiarov, ktorí si vychutnajú jazdu carvingom po rannom „manchestri“ na ,,čiernych“  zjazdovkách.

Zjazdovky Skalnaté pleso – Štart v Tatranskej Lomnici: Piatok a Nedeľa Rezervácia: najneskôr do: 15:00 hod. predchádzajúceho dňa. Koná sa pri minimálnom počet 5 a maximálnom 45 osôb Harmonogram: – 7:00 Vyzdvihnutie testovacích lyží zdarma v Intersport rent & service TL – rezervácia deň vopred: Intersport Rent & Service Tatranská Lomnica | +421 911 693 921 – 7:10 Stretnutie s lyžiarskym inštruktorom pri: Klientské centrum Tatranská Lomnica – 7:15 Nástup na kabínkovú lanovku Tatranská Lomnica – 9:00 Raňajky v Restaurant Panorama Skalnaté pleso Cena: Na pokladni v infocentre ŠP | 32,00€, na: www.gopass.sk – 29,00€ – KÚPIŤ TERAZ

Viac

Čas

(Nedela) 7:00 - 10:00(GMT+00:00)

Miesto

Lyžiarsky areál Tatranská Lomnica

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *