september, 2021

30sep0:000:00Jesenné tvorivé dielne pre deti ONLINEDruh podujatia:Zábava

Detail udalosti

Online jesenné tvorivé dielne pre deti, ako sprievodné podujatie výstavy Hora/Hruda/Žena, ktorá je verejnosti prístupná v priestoroch Podtatranského múzea v Poprade na Vajanského 72/4 do 30. 09. 2021.

V rámci online podujatia si  môžu návštevníci  virtuálne  prezrieť  výstavu Hora/Hruda/Žena: 

https://fb.watch/89dO1hjH9r/

Pre deti je tiež pripravený nesúťažný vedomostný kvíz viazaný na výstavu Hora/Hruda/Žena, pri ktorom sa nielen zabavia, ale veríme že aj získajú nové vedomosti. Mnohé z vystavených predmetov deti určite poznajú, možno ich používajú či používali aj ich starí rodičia.

V centre pozornosti výstavy Hora/Hruda/Žena stojí žena, jej úloha a postavenie v spoločnosti v ľudovej kultúre. Projekt je zameraný na život ženy v horskej a v podhorskej oblasti v minulosti, a je zameraný na ženu vo všetkých etapách života – dieťa, deva, zrelá žena a žena v období staroby. V našich ONLINE  tvorivých dielňach sa rovnako zameriavame na ŽENU v rôznych etapách života, a s využitím rôznych prírodných materiálov, ktoré ponúka pestrofarebná jesenná príroda, si deti vo svojich podmienkach vyrobia a ozdobia  portréty ženy – dieťaťa, ženy alebo ženu v období staroby.

Fotografie prác, umeleckých diel a výtvorov posielajte  na e-mailovú adresu: sekretariat@muzeumpp.sk, najkrajšie práce budú zverejnené.

Výstava je verejnosti prístupná ešte do 30. 9. 2021.

Viac

Čas

(štvrtok) 0:00 - 0:00

Miesto

Online

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X