KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL – TATRANSKÝ SEN

08aug10:0017:30KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL – TATRANSKÝ SEN

Detail udalosti

Zábavný festival pre deti.

Zajo Turbo ani Medvedík Kuniboo doposiaľ neboli spolu v našich veľhorách. A tak sa rozhodli, že je ideálny čas vyraziť v lete do Tatier. Najprv navštívia Bachledku, potom prídu do Tatralandie a cez krásny Hrebienok sa presunú aj na Donovaly.

Tentokrát ale nepricestujú sami. V Tatrách vám predstavia aj svojich piatich nových kamarátov, Jazveca Edmonda, Sovičku Yuhuu, Žabiaka Frogyho, Ježka Rockyho a Bobríka Justina. Všetci títo kamaráti vám pripravili zaujímavé aktivity a krásny program na pódiu. Spoločne s nimi do Tatier pricestuje aj PACI PAC, KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK, ŠAŠO JARO, TÁRAJKO A POPLETAJKA a taktiež ich nová kamarátka, princezná z krajiny za dúhou DÚHALKA. Na podujatie prídu aj vzácni hostia, budú to naši slovenskí hokejoví reprezentanti, ktorí taktiež pripravia pre deti množstvo aktivít a prinesú krásne darčeky.Nebude chýbať ani Zóna Barbie a Hot Wheels.

Kaufland Detským festivalom vás bude sprevádzať milá a večne usmievavá Veronika Hatala. Spoločne si zašportujeme, čo to navaríme, pohráme sa a zvieratká z lesa nám pripravili aj množstvo úloh, za ktoré deti budú môcť získať veeeľa zaujímavých darčekov. CELÉ PODUJATIE NEZAŽIJÚ LEN DETI, KTORÉ ZA NAMI PRÍDU DO TATIER. PRETOŽE MY BUDEME CELÝ KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL VYSIELAŤ AJ ONLINE, PRIAMO TU NA NAŠEJ STRÁNKE WWW.DETSKYFEST.SK Opäť nám teda budete môcť posielať fotky z toho, ako sa s nami doma zabávate na mailové adresy info@kaufland-detsky-festival.sk alebo sutaz@kaufland-detsky-festival.sk a my viacerých z vás opäť odmeníme. Tešíme sa na vás. Generálny partner podujatia – Kaufland PODUJATIE JE AKO VŽDY ZADARMO VSTUP BUDE REGULOVANÝ NA POČET MAX 999 ĽUDÍ V AREÁLI. PODUJATIA SA BUDÚ KONAŤ ZA PRÍSNYCH HYGIENICKÝCH OPATRENÍ.

Viac

Čas

(Sobota) 10:00 - 17:30(GMT+00:00)

Miesto

Hrebienok

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *