MEDVEDIE DNI 2022

30júl(júl 30)9:0031(júl 31)18:00MEDVEDIE DNI 2022Druh podujatiaZábava

Detail udalosti

MEDVEDIE DNI opäť mieria na vysokotatranský Hrebienok, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 1285m n.m. Netradičný festival medveďov v novom formáte, ktorý ste mohli vidieť v roku 2019 opäť pokračuje a tento rok sa uskutoční v termíne 30.7.2022 a 31.7.2022 (sobota – nedeľa). Tento rok sa môžete tešiť na 2 dni plné medvedej zábavy, skvelej atmosféry a to všetko v unikátnom prostredí Vysokých Tatier.

Festival Medvedie dni na Hrebienku je iný, edukatívny, interaktívny a hlavne zábavný. Preto sa na medvedích dňoch okrem zábavy dozviete aj o práci horských záchranárov, horských nosičov a rovnako aj niečo z lesnej pedagogiky. V areáli si budete môcť vyskúšať moderné, interaktívne a vzdelávacie hry.

Počas dvoch dní sa môžete tešiť na množstvo interaktívnej zábavy, atrakcií a pódiového programu, ktorý bude trošku tichší. Na pódiu vystúpi Dano Heriban s hudbou pre malých aj veľkých, slovenský perkusionista peruánskeho pôvodu Eddy Portella s muzikoterapiou, jedinečné zoskupenie muzikantov – Fidlikanti. So zábavnými detskými piesňami malinyJam, Divadlo Actres, Haliganda, so spevom, tancom a detskou zábavou – Usmievanka a roztancuje vás a vaše ratolesti aj zábavná show Tani Tani s Nely. Okrem toho sa na pódiu môžete tešiť na edukačné vystúpenia s pravým svišťológom Palom Ballom.

Celým podujatím vás bude sprevádzať zábavný a vždy dobre naladený Laco Cmorej

POZOR – Každé dieťa, ktoré si donesie na Hrebienok plyšového medveďa, dostane od nás DARČEK.

Viac

Čas

30 (Sobota) 9:00 - 31 (Nedela) 18:00(GMT+00:00)

Miesto

Hrebienok

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *