Motivačná prednáška Pavel „Hirax“ Baričák – zmena termínu!

11máj18:000:00Motivačná prednáška Pavel „Hirax“ Baričák – zmena termínu!Druh podujatiaKultúra

Detail udalosti

Zmena termínu z 20.4.2022.  – zo zdravotných dôvodov zo strany pána Baričáka sa podujatie presúva na nový termín a to STREDU 11. mája 2022 o 18:00 hod..

Pôvodne zakúpené lístky ostávajú samozrejme v platnosti. V prípade ak ich chcete vrátiť môžete tak urobiť buď na Obecnom úrade Spišské Bystré alebo v predajni rozličného tovaru na prízemí Obecného úradu Spišské Bystré.

Motivačná prednáška Pavel „Hirax“ Baričák s cieľom „Snaha o  načerpanie životnej energie, uvoľnenie, súznenie, nadýchnutie sa.“ Hudobník, cestovateľ, fotograf, poet, spisovateľ – autor úspešnej série Šlabikár šťastia bude rozprávať aj o technológiách, ako sa vyrovnať s tlakom ťaživých okolností, ktoré nám prináša život. Na podujatí vystúpi ako hudobný a poetický hosť Ján Marton. Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji  za 8€ na Obecnom úrade Spišské Bystré alebo v predajni rozličného tovaru na prízemí obecného úradu. V prípade voľnej kapacity bude možné si lístky zakúpiť aj priamo na mieste v cene 10€. Viac informácií : kultura@spisskebystre.sk, 0911 741 74

Viac

Čas

(Streda) 18:00 - 0:00(GMT+00:00)

Miesto

Villa Cubach Spišské Bystré

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *