Nestville Open Fest

21jún(jún 21)17:0022(jún 22)23:30Nestville Open Fest

Detail udalosti

Zažite Spiš s Nestvillom! 

Nestville Park bude mať pre vás predposledný júnový víkend, 21. a 22. júna 2024, už po jedenásty krát pripravené a otvorené všetky svoje brány a nabitý hudobný program! Odštartujte aj vy s nami 11. ročník Nestville Open Festu!

Nestville park a jeho atrakcie

Nestville Open Fest 2024 nie je len festivalom hudby, ale zároveň víkendom, kedy sa pre návštevníkov otvoria brány atrakcií Nestville Park!

Každý návštevník podujatia, ktorý si zakúpi lístok pre dospelú osobu pri vstupe obdrží 5 špeciálnych lístkov na bezplatné prehliadky jednotlivých zón Nestville Parku, kde budú taktiež prebiehať aj ochutnávky výrobkov Nestville.

Po prehliadkach navyše neodídete naprázdno a z každej zóny si odnesiete darček.

POZOR! Neváhajte využiť svoju šancu na bezplatné prehliadky! Kapacity prehliadok sú obmedzené! Lístky bude možné využiť v zónach.

Nestville Chocolate s otvorenou výrobou

Počas celého podujatia Nestville Open Fest 2024 si budete môcť osladiť život našou kvalitnou čokoládou a taktiež vidieť proces prípravy výrobkov z tejto tropickej pochutiny. Chýbať nebude ani ochutnávka Nestville Chocolate a „hodina histórie“, kde odhalíte historickú cestu čokolády na severný Spiš.

Nestville Taberna s otvorenou výrobou

Remeselný pivovar s reštauráciou v srdci Nestville Parku ponúka miesto, kde varenie piva Nestville Beer prebieha priamo pred vašimi očami! Inak to nebude ani posledný júnový víkend a vďaka lístkom budete mať v rámci bezplatných prehliadok možnosť toto naše craftové pivo aj ochutnať. Veríme že od nás odídete s pocitom pravého pivárskeho a gastronomického zážitku, za ktorým k nám cestujú zo Slovenska aj z poza hraníc v každom ročnom období.

Expozícia liehovarníctva Nestville Distillery

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery. Vrcholom celej prehliadky bude ochutnávka jantárovo čistej Nestville Whisky, ktorá má prívlastok „prvá slovenská“.

Prezentácia Agro Hniezdne

Nestville Park je miestom kde sa zachovávajú tradície a to odzrkadľuje aj rozsiahly chov hovädzieho dobytka, oviec a kôz. Produkcia mlieka z chovu je využitá na výrobu širokej škály produktov, no vy sa budete môcť v rámci ochutnávky napiť pravého a čerstvého gazdovského mlieka priamo na festivale.

Kvetinová show – Nestville Flowers

Nestville Park v spolupráci so svetovo uznávaným floristom Paľom Onderom si pre Vás pripravili jedinečnú kvetinovú show, ktorá sa zapíše do dejín. Budú pre Vás pripravené jedinečné kvetinové obrazy zo živých kvetov v nadrozmernej veľkosti, v ktorých sa budete môcť odfotiť. Celé obrazy budú dotvárané našou jedinečnou Nestville Whisky.

Program Nestville Rodeo Show Nestville park je s konským športom spätý, preto ani tentokrát u nás nebude chýbať Nestville Rodeo Show!

Konské preteky sa budú konať počas troch dní 21. až 23. júna a predstavia sa vám top westernoví jazdci so svojimi nádhernými koňmi nielen zo Slovenska. Taktiež k nám privíta a predstaví sa u nás maďarské zoskupenie. Prebiehať budú tiež ukážky jazdectva Nestville Horses Academy.

Piatok 21.06.2024

Nestville Race
Ohnivé vystúpenie GYŐRI ÖRDÖGLOVASOK

Sobota 22.06.2024
Prvé jazdy od 10:30

Gate Race
Ranch Roping
Keyhole Race
Cattle Penning
Bikiny Barrel Race
Team Penning
Ukážky J. Š. Nestville Horses Academy
Akrobatické vystúpenie GYŐRI ÖRDÖGLOVASOK
Ohnivé vystúpenie GYŐRI ÖRDÖGLOVASOK

Nedeľa 23.06.2024
Prvé jazdy od 10:00

Ranch Sorting
Barrel Race
California Ranch Roping
Team Penning
Ukážky Nestville Farmarik

Hlavný stage

Piatok 21.06.2024
Piatková noc bude žiť najmä HIP-HOP-om a nakoniec to zakončíme poriadnou párty pod holým nebom.

Vystúpia: Separ, Pil C, Momo, Alan Murin, Ronie, Dominika Mirgová

DJs: DJ Andee, DJ Spirit

Sobota 22.06.2024
Sobota poteší najmä priaznivcov populárnej hudby a nadšencov známych slovenských kapiel!

Vystúpia: Katarína Koščová s kapelou, Gladiator, Komajota, Medial Banana
Chiky Liky Tua, DJ Professor – Oldies party

Detská Fruxi zóna a množstvo atrakcií

U nás nikdy nezabúdame ani na najmenších, preto máme počas celého víkendu pripravený bohatý detský program a sladkú Fruxi zónu.

– Vozenie na traktoroch
– Jazdenie na kolobežkách
– Jazdenie na poníkoch
– Elektrické autíčka
– Nestville Lunapark
– Skákacie hrady
– Bublinová show
– Maskoti a detská diskotéka
– Šašovia

Načerpať silu budete môcť v:

– Nestville Distillery zóna
– Spišská Pálenica
– Nestville Bocianí Svet
– Nestville Farm
– Gastro zóna

Nestville Horses

Stajne Nestville Horses ponúkajú možnosť spoznať naše krásne Frízske kone zapísane v Holandskej kráľovskej knihe (De Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek“). Koníky však nemáme len na okrasu, ale taktiež s nimi trénujeme a ponúkame jazdecké kurzy Nestville Horses Academy, ktoré vás udržia v sedle.

Nestville Farm

V areáli Nestville Park sa to okrem koní „hemží“ aj ostatnými druhmi zvierat, o čom sa budete môcť presvedčiť v Nestville Farm. Na vaše zvedavé výrazy budú čakať nie až tak nemé tváre v podobe ovečiek, prasiatok, husí, kačiek, ale aj exotického vtáctva, či nášho maskota, border kólie „Whisky“.

Neodmysliteľnou súčasťou každého ročníka Nestville Open Festu je aj veľkolepý pyro-muzikálny ohňostroj!

Program je skutočne bohatý a my veríme, že sa 21. a 22. júna tešíte na dva plnohodnotné dni a noci hudby, relaxu a najmä zábavy v Nestville Parku, obec Hniezdne!

Vstupenky dostupné v predaji na mieste!

Denné vstupné
0 – 2 roky: Zdarma
Detský vstup (3 – 13 rokov): 10 €
Dospelý vstup (14+): 20 €

Pre viac doplňujúcich informácií nezabúdajte sledovať naše sociálne siete.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Viac

Čas

21 (Piatok) 17:00 - 22 (Sobota) 23:30(GMT+00:00)

Miesto

Nestville Park, Hniezdne 47

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *