Pomôžme nájsť Ukrajincom prácu vo Vysokých Tatrách

06máj13:000:00Pomôžme nájsť Ukrajincom prácu vo Vysokých Tatrách

Detail udalosti

STARÝ SMOKOVEC, 1. mája 2022

Tatry pomáhajú Ukrajine organizujú tento v piatok, 6.5.2022,  o 13:00 Burzu práce so zameraním na cestovný ruch. Členovia a priaznivci Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry sa rozhodli zhromaždiť ponuky na prácu v hoteloch a reštauračných zariadeniach na jedno miesto a osobne sa stretnúť so záujemcami o prácu. Letná sezóna sa blíži a aj takto chcú podnikatelia pomôcť Ukrajincom v regióne sa lepšie integrovať. Podľa oficiálnych štatistík je ich v popradskom okrese viac ako 1200.

Burza práce sa bude konať v Grandhoteli Bellevue v Hornom Smokovci, kde bude možné získať informácie o regióne Vysoké Tatry, ktorý je top destináciou cestovného ruchu, stretnúť sa so zamestnávateľmi, poradiť sa so supervízorkou pre oblasť zamestnania poskytujúcou individuálne poradenstvo a takisto budú k dispozícii dobrovoľníci zabezpečujúci preklad a tlmočenie.

Pre zamestnávateľov v cestovnom ruchu: V prípade že máte záujem sa pridať ako vystavovateľ, zaregistrujte sa na tomto linku https://www.tatryportal.sk/848  najneskôr do 3.5.2022.

Tatry pomáhajú Ukrajine je platforma spájajúca dobrovoľníkov vo viacerých oblastiach, od hľadania ubytovania cez pomoc s úradmi a zabezpečenie humanitárnej pomoci až po pomoc s hľadaním práce.

Zdroj: Tatry pomáhajú Ukrajine, Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry

Viac

Čas

(Piatok) 13:00 - 0:00(GMT+00:00)

Miesto

Grand Hotel Bellevue

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *