Poprad – Cestou Necestou – Kórea, Čína, Taiwan – 4 mesiace, 4 krajiny v Južnej Amerike

19apr19:0022:00Poprad – Cestou Necestou – Kórea, Čína, Taiwan – 4 mesiace, 4 krajiny v Južnej AmerikeDruh podujatiaKultúra

Detail udalosti

Cestovateľský festival Cestou Necestou. Rozmýšľaš či sa vybrať na východ alebo na západ? Po týchto prednáškach v tom budeš mať možno jasnejšie. V prvej ťa Nana a Nika prevedú 4-mesačnou cestou po Južnej Amerike (Od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až po Bolíviu). V tej druhej sa dozvieš o kultúrnych špecifikách východných krajín ako Južná Kórea, Taiwan či Čína prostredníctvom každodenných predmetov, ktoré miestni používajú. Varujeme ťa, bude to plné prekvapení a autenticity!

———————— 19:00 Katarína Naništová a Nikola Kökényová – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

Pojem digitálne nomádstvo je vo svete už zabehnutým trendom, no na Slovensku sa s ním ešte stále zoznamujeme. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete sme využili aj my. S jednosmernou letenkou sme pristáli v kolumbijskej Bogote bez jasného plánu. Vzniklo z toho 4 mesačné dobrodružstvo, počas ktorého prešli od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až do turistami málo navštevovanej Bolívie. Príďte spoznať tieto krajiny, ich špecifiká, rozdielnosť a atmosféru a inšpirujte sa cestami, ktoré môžete podniknúť aj vy.

Ak nemáte odvahu vyraziť na vlastnú päsť, môžete vyraziť s nami. Prejdeme kokaínovým kráľovstvom – Medellínom, okolo najvyšších paliem na svete, pozrieme sa na ekvádorské vodopády a vulkány, peruánske Machu Picchu či jazero, kde sa narodilo Slnko.

———————- 20:30 Dominika Sakmárová: Kórea/ Čína /Taiwan

Čriepky a perličky zo života na Ďalekom východe – v Číne, Južnej Kórei a na Taiwane. Prostredníctvom každodenných scenérií a predmetov predstavím kultúrne špecifiká a zaujímavostí jednotlivých krajín.

————– Vstupenky si už môžete kúpiť v predpredaji na: https://online.cestounecestou.sk/…/poprad-juzna…/

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€

Viac

Čas

(Streda) 19:00 - 22:00(GMT+00:00)

Miesto

Kino Tatran

Other Events

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *