apríl, 2021

01apr0:0030(apr 30)0:00Vyčistime si mesto Vysoké Tatry 2021

Detail udalosti

Vyčistime mesto Vysoké Tartry jednoduchým princípom – každý obyvateľ či návštevník môže vo svojom okolí vyzbierať nežiadúci odpad. Môžete navštíviť aj chodníky, okolie ciest, odpočívadlá a všetky miesta, kde to je len potrebné. Vyzbierané vrecia potom necháte pri malom zelenom odpadkovom koši, ktoré v rámci tejto akcie zbiera VPS celý apríl.

Keď sa pred 6. rokmi začalo s upratovaním Tatier, nikto netušil, že to bude mať až taký skvelý efekt. Z roka na rok sa k dobrovoľníkom pridáva stále viac dobrodincov, čo organizátorov z občianskeho združenia Tatranský parlament nesmierne teší. Aj tohto roku ale COVID zabránil začať pekne poporiadku a tak sa organizátori snažia flexibilne reagovať, aby prípravy a skvelé dobrovoľnícke chute nevyšli nazmar.

Tak, ako pred rokom sú pre všetkých záujemcov nachystané ŠTARTOVACIE BALÍČKY, v ktorých nájdete: rukavice + 3 vrecia na odpad + dezinfekciu na ruky vo forme rozprašovača s 80% alkoholovým roztokom a NOVINKU – buffku pre priateľné prekrytie nosa a úst v prírode. Ak máte záujem o takýto balíček, kontaktujte organizátor na info@tatrament.sk alebo telefonicky 0948 366 522.

Akcia VYČISTIME SI MESTO VYSOKÉ TATRY trvá celý apríl 2021.

Občianske združenie Tatranský parlament a Mesto Vysoké Tatry VOPRED ĎAKUJEME všetkým sponzorom a hlavne dobrovoľníkom, ktorí budú ochotní dať do tejto akcie to najcennejšie, čo majú a to je ich čas.

Viac

Čas

1 (štvrtok) 0:00 - 30 (Piatok) 0:00

Miesto

Vysoké Tatry

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X