Zážitkové soboty – Lesu zdar! Jeden deň lesníkom

07aug15:0017:00Zážitkové soboty – Lesu zdar! Jeden deň lesníkomDruh podujatiapre-rodiny

Detail udalosti

Zážitkové soboty v Poprade – Lesu zdar! Jeden deň lesníkom. Na tomto podujatí zažijete dve zaujímavé hodinky s riaditeľom Mestských lesov a poľovníkmi z poľovníckeho združenia Dubina Poprad, ktorí Vám porozprávajú o lesnej faune a flóre, nakŕmite spolu diviaky a prezriete si poľovnícke trofeje. Akciu spestria aj lesné hry či zábavný kvíz.

Že neviete, kde je „Zverník“? Z mesta Poprad smerom na Spišské Bystré sa za vojenským areálom odbočuje doľava na malé parkovisko. Peši sa ďalej vydáte cestičkou až k zverníku!

Aj na toto podujatie sa môžete dopraviť bezplatným autobusom, ktorý štartuje o 14:30 zo stanice so zastávkou na Rožňavskej ceste pri OC Max. Čas spiatočnej jazdy je o 17:30.

Vzhľadom na to, že akékoľvek podujatia podliehajú protipandemickým opatreniam, budeme priebežne dbať o ich dodržiavanie. Ak sa ZAŽITKOVÝCH SOBÔT #VisitPoprad zúčastníte, je možné, že Vás v zmysle aktuálne platných pravidiel požiadame o zápis telefonického kontaktu, o to, aby ste mali na tvári rúško, poskytneme Vám dezinfekciu na ruky a podobne … (Naše odporúčanie: Pokiaľ sa Vás netýkajú  výnimky z testovania, v ideálnom prípade si v záujme vlastnom i v záujme ostatných účastníkov môžete dať pred návštevou podujatia  sprav ostatných účastníkov môžete dať pred návštevou podujatia spraviť Ag-test na Covid-19).

Viac

Čas

(Sobota) 15:00 - 17:00

Miesto

Poprad - Kvetnica, Zverník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *