POLIANKOVO – digitálna galéria a kaviareň

Lokalita: Tatranská Polianka
Súradnice: 49.12433471132836, 20.18511830413454
Web:https://www.poliankovo.sk/

POLIANKOVO – digitálna galéria a kaviareň - informácie o službe

POHYB A ZVUK – Okrem selfieccina patrí už dlhšie medzi novinky galérie Poliankovo i prehliadka obrazov, ktoré okrem pohybu už vydávajú aj zvuk! Taktiež tu nabijete aj svoj elektrobicykle nabíjačkami BOSCH, YAMAHA, SHIMANO.

Digitálna galéria Poliankovo spája umenie s modernými technológiami ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírena realita, hologram, tieňohra a podobne. Inštalácie sa nachádzajú na ploche približne 600 m2 a ponúkajú až 140 m2 projekčných plôch a 120 m2 zrkadiel. Výstava je doplnená aj o rôzne interaktívne prvky. Je tu tiež výstava obrazov, ktoré sme rozpohybovali pomocou rozšírenej reality ale aj rôznych zvukov.

Súčasťou galérie Poliankovo je aj  obchod s originálnymi suvenírmi a kaviareň, kde si môžete vychutnať skvelú taliansku kávu Caffe Diemme. Ako jediní vo Vysokých Tatrách pripravujeme aj selfieccino, takže priaznivci technológií si môžu nechať vytlačiť obrázok alebo svoju fotografiu priamo na kávu. Ďalej ponúkame chladené i teplé nápoje, pivo, kofolu a výborné koláčiky. V lete si môžete posedieť na našej terase v spoločnosti nadrozmerného lúčneho koníka ac lucusta singula.

Otváracia doba v Poliankove: Denne 9:00-18:00.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.