Aktuality

Aquacity informuje – LEGUÁN POD TATRAMI

AquaCity Poprad začína oslavy desaťročnice ostrovom plným pokladov
V novej oddychovej zóne sa budú kúpať v slanej vode / Viac ako 130 rokov láka príbeh celý svet / Hľadáme meno pre leguána – symbol Ostrova pokladov

Dekáda úžasných prekvapení
Poprad – Aj počas výročného desiateho roka existencie najkrajšieho aquaparku pod Tatrami neprestáva AquaCity Poprad prinášať svojim návštevníkom novinky a príjemné prekvapenia. Celý rok 2014 sa bude niesť v duchu osláv a hviezdnych noviniek. V mori zábavy pod Tatrami objavia cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie vybudovali detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkalkami a tobogánmi. Tento rok prinesieme našim hosťom doslova plnú pokladnicu hviezdnych noviniek. Jednou z najväčších bude nový detský bazén Treasure Island, ktorý vzrušuje detskú fantáziu. My ho predstavíme návštevníkom v marci tohto roku.

Leguán spod Tatier
Napätie, dobrodružstvo, exotika. Čo však môžu čakať deti na ostrove plnom pirátov, ktorý je v AquaCity Poprad? V prvom rade ich nemusíte klamať, skutočne sa kúpu v slanej vode, tak ako v mori. Nová detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Domáci návštevníci i hostia radi využijú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov, či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej stretnete pirátov. Veselé postavičky v kostýmoch dopĺňajú kolorit ostrova, stačí sa naplno zabávať. Práve preto pripravujeme pre najmenších bohatý ostrovný život. V detskom bazéne hostí čakajú korytnačky a rybyčky Nemo, maskotom Treasure Island je leguán zo súostrovia Galapágy.

Symbolu ostrova nevedia prísť na meno
Každú vzácnosť musí niekto strážiť, tak je to aj v prípade hviezdnej novinky v podtatranskom AquaCity Poprad. Na poklady ostrova bude odteraz dohliadať maskot a ochranca – leguán, ktorý je však zatiaľ bez mena. To získa v deň „objavenia“ Ostrova pokladov. Čerstvo pomenovaného vládcu ostrova uvidia všetci návštevníci AquaCity a samozrejme sa s ním môžu odfotiť. Takéto stretnutia pripravujeme aj na detské párty v budúcnosti.
Celá zóna ostrova bude len jednou z hviezdnych noviniek akvaparku, ktorý oslavuje dekádu svojej existencie. Je jednoznačne najväčšou atrakciou pod končiarmi Tatier a priťahuje záujem návštevníkov z domova i zahraničia. Kto nechce, aby mu ušli všetky novinky slávnostného roka 2014, musí ich vidieť na vlastné oči. Informácie o zaujímavých prekvapeniach zase nájde na www.aquacity.sk.
Oslavujte s nami a našimi hviezdnymi novinkami!

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *