Aktuality

Krásky pod Tatrami

Centrom krásy a pôvabu slovenských žien sa stane už o niekoľko dní Poprad. Krásne finalistky súťaže Dievča leta 2013 zabojujú v sobotu 21.9. v popradskom AquaCity o titul Miss AquaCity a Miss Región Vysoké Tatry pre rok 2013. Ešte stále je možné súťažiacim kráskam poslať online hlas a pomôcť im získať vytúženú korunku. Finálový večer pod Tatrami bude plný hudby, dobrej zábavy, módnych „vychytávok“ a najmä ženskej krásy.

Dokonalé krivky, skvelé vlasy a nádherné tváre sa v túto sobotu večer presunú do Popradu. Tunajší akvapark sa stane najkrajším miestom pod Tatrami vďaka súťaži o titul Miss AquaCity a Miss Región Vysoké Tatry. Zabojuje oň šestnásť finalistiek celoslovenskej súťaže krásy Dievča leta 2013.

„Keď sú ženy v pohode vždy sú krajšie, aj preto sa celoročne snažíme v Aquacity vytvárať podmienky pre ideálny relax a pohodu nežnejšieho pokolenia. Najmä preto bolo pre nás úplne prirodzené spojiť naše zariadenie v lone tatranskej prírody s dokonalosťou a krásou dám. Samozrejme ako každý muž aj ja sa veľmi rád pozerám po krásnych ženách, takže na finále rozhodne chýbať nebudem,“ povedal Richard Pichonský riaditel Aquacity Poprad a podpredseda predstavenstva OOCR Región Vysoké Tatry.

Finálový večer okrem krásnych žien okorenia svojimi vystúpeniami aj tanečníci z Hustle Profi Team či breakdance skupina Outbreak. Svoj hlas predvedie aj krásna superstaristka Dominika Mirgová. Očiam ulahodí tiež módna prehliadka večerných šiat od Milady Sabolovej. Nielen páni si vychutnajú prehliadku kolekcie plaviek od Jany Jurčenko a predstavia sa aj topánky od Bella Poprad.

O ideáli ženskej krásy má každý inú predstavu. Napriek tomu verím, že tie naše kráľovné krásy budú mať svoje špecifikum, keďže zabojujú o korunky priamo pod najkrajšími slovenskými vrcholmi. Navyše víťazky získajú „zelenú“ kartu na súťaž MISS Slovensko,“ povedala Lenka Maťašovská, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Tak ako sú krásne Tatry, tak sú krásne aj slovenské ženy. Neskromne hovoríme, že sú dokonca najkrajšie na svete. V Poprade sa túto sobotu rozhodne či sa tak hovorí o ženách, horách, alebo o obidvoch.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *