Aktuality

Lyžiari v apríli opäť ušetria na šikovnom predplatnom

Od 1. apríla vstupuje do predaja cez e-shop www.gopass.sk atraktívny celosezónny skipas Šikovná sezónka. Vďaka nemu si lyžiari užívajú exkluzívne ceny sezónneho skipasu v predplatnom a za tatranskú lyžovačku tak v novej sezóne oproti oficiálnej cene ušetria až 200 eur. Lyžovačka počas celej sezóny so šikovným predplatným v troch top lyžiarskych strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso bude mať tento rok jednu novinku. Pri doplatku si počas celej sezóny môže držiteľ šikovnej sezónky užívať kombináciu lyžovačky aj kúpania sa v aquaparkoch Tatralandia alebo v Gino Paradise Bešeňová dokonca v jeden rovnaký deň.

„Šikovná sezónka si medzi lyžiarmi našla svojich verných fanúšikov. Aj tento rok pokračujeme v úspešnom projekte predpredaja celosezónneho skipasu na novú sezónu. Lyžiari majú možnosť lyžovať celý apríl za 49 eur, denne sú pre nich k dispozícii zjazdovky na Štrbskom Plese, na Chopku a od 11.4 víkendovo aj zjazdovky z Lomnického sedla. Šikovné predplatné je výhodné aj pre tých, ktorí sa na jar do Tatier dostanú len príležitostne a chcú ešte lyžovať za výhodnú cenu. Tí, ktorí to s lyžovaním myslia vážne si na jeseň doplatia zvyšných 150 eur a svoju sezónku majú zaručene lacnejšiu oproti kamenným pokladniciam, pretože za celosezónny skipas v tatranských strediskách ušetria spomínaným predplatným až 200 eur,“ vysvetlil Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre GOPASS z Tatry mountain resorts, a.s.

Vďaka novinke v jesennej doplatkovej politike si budú môcť „sezonkári“ užívať počas dňa lyžovačku a poobede relax v aquaparkoch a to v jeden deň. Balíkové doplatky budú obsahovať možnosti : 1. Šikovná sezónka = denné lyžovanie v strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso; 2. Šikovná sezónka + večerné lyžovanie; 3. Šikovná sezónka + večerné lyžovanie + denné lyžovanie v českom stredisku Špindlerův Mlýn. Ďalší doplatkový balík k Šikovnej sezónke zahŕňa produkt aquapas do Aquaparku Tatralandia alebo Gino Paradise Bešeňová aj ku každej z vyššie uvedených kombinácií.

V rámci vernostného programu GOPASS a Ski Challenge výzvy si lyžiari mohli splniť lyžiarske predsavzatia zamerané na motiváciu klientov nalyžovať čo najviac kilometrov počas sezóny 2015/16. Z užívateľského správania sa našich lyžiarov vieme, že náš najvýkonnejší lyžiar prelyžoval počas zimnej sezóny (k 30. marcu 2016) 92 dní v našich strediskách a odlyžoval obdivuhodných 4 417 km, teda približne úsek autom napr. z Chopku do Omska v Rusku. Ak by sme to mali porovnať s minuloročným lyžiarom, tak najvýkonnejší lyžiar v sezóne 2015/16 nalyžoval tento rok o 275 km viac a o 9 dní menej v sledovanom období. Zo štatistiky ďalej vieme, že denne nalyžoval v strediskách 48 km a vyviezol sa lanovkami 21 krát. Medzi absolútnou top 10 lyžiarov so sezónnym skipasom s najvyšším počtom prelyžovaných kilometrov patrí napríklad aj lyžiar s ročníkom narodenia 1937. Najvernejší lyžiar v programe GOPASS Vladimír z okresu Ružomberok s najvyšším počtom nazbieraných bodov 673 v sledovanom období, prelyžoval pozoruhodných 3 799 km. „Šikovnú sezónku si plánujem kúpiť opäť, je to dobrá vec pre nás lyžiarov, my sme taká partia ktorá chodí pravidelne na lyže, takže to radi využijeme aj v novej sezóne. Kúpil som si v predajni Tatry Motion nové lyže Völk a za pripísané body míňam najviac práve na servis lyží. Je to výhodné, len za 4 eurá a 150 bodov ich mám pravidelne servisované. K sezónke si tento rok plánujem dokúpiť aj aquapark. Ráno budem lyžovať a večer zrelaxujem v saune, keďže popri tom normálne pracujem,“ uzavrel najvernejší lyžiar Vladimír.

Všetci užívatelia GOPASSu zbierajú na svoje konto vernostné body, ktoré potom môžu výhodne použiť napríklad na Tatranskú večeru zážitkov, rannú lyžovačku Fresh Track alebo na zľavy v reštauračných zariadeniach.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *