Aktuality

Miss „Tatranka“

Vysoké Tatry sú v móde a vedia to aj finalistky miss leta, ktoré zabojujú najbližšiu sobotu 20.9. 2014 v AquaCity Poprad o titul Miss Región Vysoké Tatry. Členkou odbornej poroty bude tiež Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková. Tú svoju najkrajšiu „Tatranku“ si môže vďaka online hlasovaniu zvoliť každý, stačí kliknúť.

Vysoké Tatry sú známe najmä vďaka výborným podmienkam pre turistiku. Zdá sa však, že v nich vyrastá aj ďalší nový trend. Už po štvrtý krát v Poprade zabojujú krásne dámy, finalistky MISS LETA, o titul Miss Región Vysoké Tatry. Vysoké Tatry sa tak stávajú aj centrom módy, trendov, štýlu a očarujúcich Sloveniek.

„Vysoké Tatry sú nádherné, Slovensky sú nádherné, tak prečo to nespojiť a nevybrať najkrajšiu Miss Región Vysoké Tatry? Krása sa snúbi so zdravím, pohodou, dostatkom oddychu a všetko toto a nielen to nájde každý v našich horách. Postačí vybrať sa na ľahkú prechádzku povedzme len okolo Štrbského plesa, na Hrebienok či Skalnaté pleso a vďaka pohybu a kyslíku máte žiarivú pleť ako modelka aj bez make up-u. No a keď si na plecia dáte aj batoh, tak šliapaním do našich kopcov si vypracujete pekné pozadie aj bez návštevy fitnes centra“, s úsmevom povedala Lenka Maťašovská, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Každý špecialista na krásu ešte môže online hlasovať o najkrajšiu „Tatranku“ a každý koho láka autentický zážitok si stále môže zakúpiť lístky na finálový večer. Počas finále zatancujú známe slovenské tanečné zoskupenie The Pastels, zaspieva Samuel Tomeček, divákom RTVS známy z relácie „Milujem Slovensko“, pripravené sú aj módne prehliadky a ešte mnoho iného.

Zo všetkých tatranských špecialít už túto sobotu najviac vynikne krása Sloveniek…

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *