Aktuality

Nové balíky tatranských služieb v letnej sezóne 2010

Vrámci letnej sezóny 2010 Vám Tatry ponúkajú sériu nových balíkov:

Je pripravený atraktívny produkt „HORY a AQUA“ za 27 €, ktorý obsahuje 3 vstupy na tatranské atrakcie podľa výberu návštevníka z pripravenej ponuky a je vhodný najmä do balíkov ubytovacích zariadení, určených na priamy predaj.
Samozrejme v ponuke zostávajú aj výhodné ceny kombinovaných produktov, ktoré sa osvedčili v minulosti a to „Magistrála Ticket“, „2in1 – Dva v jednom“ a „Tatra Tourist Card“. Spoločnosť Tatra Mountain Resorts (TMR) bude počas leta prevádzkovať 4 tatranské lanovky (Skalnaté Pleso, Hrebienok, Lomnické sedlo a Lomnický štít), ktoré budú v strediskách Tatranská Lomnica i Starý Smokovec doplnené o množstvo adrenalínových atrakcií (kolobežky, káry, trampolína, lukostreľba) i požičovne bicyklov v údolných staniciach lanoviek.

Keďže na Štrbskom Plese bude populárny „Fun-park“ (zábavný park) otvorený aj v lete, pripravili tunajší podnikatelia na čele s 1. Tatranskou a. s. spoločný produkt „Tatry & Fun“. Zahŕňa ubytovanie od 2 do 6 nocí + lanovku na Solisko + detské atrakcie alebo trampolínu v letnom areáli Baywatch pri hoteli FIS. Novinkou v tomto areáli je Bangee trampolína, určená aj pred dospelých. Celé leto bude premávať lanovka Solisko express, navštíviť bude možné nielen atraktívnu Chatu pod Soliskom, ale aj novootvorené obľúbené stredisko Bivak, ktoré sa počas letných mesiacov zmení na pravú domácu cukráreň, kde sa domáce koláčiky budú piecť priamo v nadmorskej výške 1830 m. n. m. Ceny lístkov na lanovku sa samozrejme oproti minulému roku nezvyšujú. V ponuke štrbskopleských atrakcií je aj člnkovanie na jazere Štrbské pleso, paragliding zo Soliska, či bungee jumping z veľkého mostíka K-138.

V okolí Štrbského Plesa je možné vyskúšať viacero druhov masáží v Permon´s Paradise na Podbanskom, prvú hodinku golfu vo Veľkej Lomnici v areáli Black Stork či rafting na rieke Váh, vyvierajúcej priamo pod Kriváňom. Všetky informácie je možné získať v novootvorenej informačnej kancelárii, ktorá bude otvorená celé leto denne priamo v areáli skokanských mostíkov na Štrbskom Plese.

Novinkou pred letom pre svojich návštevníkov prispel aj Grand hotel Kempinski High Tatras na Štrbskom Plese a to otvorením mladomanželského apartmánu včítane luxusnej vírivej vane na streche hotela s nádherným výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *