Aktuality

Publikum v Grand Hoteli Kempinski zabavil Olympic

Snad jsem to zavinil já, Dej mi víc tvé lásky a Slzy tvý mámy šedivý. To sú skladby legendárnej českej kapely Olympic, ktoré odzneli včera večer v rámci koncertu v Grand Hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách.

„Našim hosťom sa vždy snažíme ponúknuť spojenie dokonalého oddychu v tatranskej prírode a v luxuse päťhviezdičkového hotela s neobvyklým zážitkom, na ktorý tak skoro nezabudnú. Myslím, že medzi takéto zážitky patril aj prvý zo série tohtoročných koncertov, kedy sa publiku predstavila kapela Olympic,“ povedala generálna manažérka Grand Hotela Kempinski na Štrbskom plese Kathrin Noll.

Skupina ocenená niekoľkými cenami Zlatý slavík, Český slavík a tiež Českou Grammy odohrala aj skladby Želva, Dynamit, či Bon soir mademoiselle Paris. S kapelou Petra Jandu vystupoval aj hosťujúci bubeník Martin Vajgl. Po vystúpení sa členovia kapely stretli so svojimi fanúšikmi aj na autogramiáde.

Keďže rok 2014 sa v Grand Hoteli Kempinski High Tatras ponesie v znamení slovenskej a českej hudobnej tvorby, okrem rockerov z Olympicu vystúpia aj ďalšie hudobné stálice. V apríli sa môžu hostia tešiť na najlegendárnejšiu slovenskú rockovú skupinu Elán a v máji sa pripravuje koncert kapely IMT Smile. Koncom tohto roka by mali v najluxusnejšom tatranskom hoteli koncertovať ešte aj Meky Žbirka a Richard Müller so skupinou Fragile.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *