Aktuality

V Bielovodskej doline opravujú mosty

Rekonštrukcia dvoch mostov v Bielovodskej doline je dôvodom, prečo bude odo dnes prechod dolinou po modrej turistickej značke čiastočne obmedzený. Práce na oprave drevených konštrukcií premostení toku Bielej vody začnú už dnes 3. septembra a potrvajú najmenej desať nasledujúcich septembrových dní. Peší turisti budú môcť prechádzať turistickým chodníkom takmer bez problémov po provizórnych laviciach.
Realizáciou rekonštrukcie dosluhujúcich drevených mostov zabezpečujú Štátne lesy TANAPu priechodnosť značkovaných turistických chodníkov tak pre peších turistov ako aj pre motorizované zložky záchranného systému v Tatranskom národnom parku. Žiadajú preto turistov o rešpektovanie čiastočných obmedzení, dodržiavanie pokynov dodávateľa stavebných prác a ďakujú za pochopenie a trpezlivosť pri zdolávaní dočasných prekážok.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *