Aktuality

Gopass odštartoval predpredaj Šikovnej sezónky Premium 2023/24, lyžovačka stále nekončí

Lyžiari sa dočkali! Portál Gopass spustil v utorok 11. apríla dlhoočakávaný predpredaj celosezónneho skipasu Šikovná sezónka Premium 2023/24.

Šikovná sezónka PREMIUM je najvýhodnejší celosezónny skipas do stredísk TMR na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a v Rakúsku.  Nová sezónka ponúkne predplatenú lyžovačku na celú budúcu zimu, na lyže s ňou bude možné vyraziť navyše ešte aj do konca aktuálnej sezóny do otvorených stredísk – na Slovensko a na rakúsky ľadovec Mölltaler Gletscher.   

Šikovná sezónka je pre tých lyžiarov, ktorí si chcú dopriať viac. To znamená využiť naplno nielen neobmedzené lyžovanie ale aj ďalšie výhody dostupné v jednotlivých strediskách. V sezóne, ktorá práve vrcholí, sa nám podarilo urobiť veľké veci – otvoriť novú lanovku a posilniť zasnežovanie v Jasnej alebo zorganizovať Svetový pohár v Špindlerovom Mlýne. Do budúcej sezóny sú pred nami ďalšie výzvy, veľa pozornosti budeme venovať Gopassu tak, aby sme lyžiarom v našich strediskách priniesli ešte viac zaujímavých služieb, “ informoval Igor Rattaj, predseda predstavenstva TMR, a.s. 

Šikovná sezónka Premium prináša lyžiarom aj ďalšie benefity, ktoré spríjemnia pobyt na zjazdovkách. Patrí k nim 15% zľava vo vybraných gastro prevádzkach a obchodoch siete Motion, večerné lyžovanie v strediskách Špindlerův Mlýn, Ješted, Jasná a Szczyrk Mountain Resort (SMR), bezplatné parkovanie vo vybraných lokalitách do vyčerpania voľných kapacít.

V prvej fáze predpredaja od 11. do 31. mája 2023 bude Šikovná sezónka Premium k dispozícii za najšikovnejšiu cenu 489.- Eur pre verných sezónkarov a 529.-Eur pre nových majiteľov sezónneho skipasu. Táto cena bude platiť v predpredaji iba do 31. mája, v ďalších vlnách bude suma vyššia a v decembri bude v predaji za plnú cenu 699.-Eur. Detailné informácie o Šikovnej sezónke Premium nájde verejnosť na webových stránkach gopass.travel.

Šikovná sezónka Premium 2023/24 platí v týchto lyžiarskych strediskách: 

  • SK: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec
  • CZ: Špindlerův Mlýn, Ještěd
  • PL: Szczyrk Mountain Resort (SMR), Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne(COS Skrzyczne), Beskid Sport Arena (BSA)
  • AT: Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Innsbruck Muttereralm.

Zdroj: TMR

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *