Aktuality

LYŽIARSKE KURZY PRE ŠKOLY

Podporujeme športové aktivity detí aktívne podporuje športové aktivity detí, preto spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. pripravila počas zimnej sezóny 2010/2011 ideálne podmienky v strediskách Jasná Nízke Tatry a Vysoké Tatry na organizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky školy. Deťom chceme umožniť lyžovačku v najlepších slovenských strediskách na viac ako 51 km zjazdoviek, komfortnú a bezpečnú prepravu na moderných lanovkách.

SKIPAS LEN 5 €!

Všetky slovenské základné a stredné školy majú možnosť využiť ponuku lyžiarskych kurzov za výnimočnú cenu len 5 EUR na deň. Deti vám budú zaručene vďačné, ak im doprajete ozajstnú lyžovačku a nezabudnuteľné zážitky v top strediskách. Informujte sa o lyžiarskych kurzoch a rezervujte ihneď na uvedených kontaktoch.

Kontakt:
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s.
Nízke Tatry: +421 907 88 66 44 • info@jasna.sk • www.jasna.sk
Vysoké Tatry: +421 903 11 22 00 • info@vt.sk • www.vt.sk

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *