Aktuality

Novinky sezóny 2010/2011 v strediskách PARK SNOW Donovaly, Štrbské Pleso a Veľká Rača

Čím dlhšie u nás zostanete, tým lacnejšie lyžujete – celodenná lyžovačka v hlavnej sezóne pre dospelú osobu už od 14 €!

PARK SNOW Card – Vezmite si svoju dovolenku do vlastných rúk!

Čo je PARK SNOW Card?

PARK SNOWCard = "Gästekarte". Veľmi populárny produkt predovšetkým v Rakúsku sa dostáva na Slovensko a ako doslovný preklad z nemčiny hovorí, jedná sa o kartu hosťa. Kartu hosť získava automaticky, keď sa ubytuje v niektorom zo zmluvných ubytovacích zariadení na Donovaloch, Veľkej Rači alebo vo Vysokých Tatrách.

Je kľúčom k získaniu plnohodnotného zážitku z dovolenky nielen v regióne Nízkych a Vysokých Tatier či Kysuckých Beskýd, ale aj u mnohých našich partnerov po celom Slovensku.

S kartou hosť získava:
- zľavu 20 % na 3-dňový skipas a až 30 % na 6-dňový skipas v strediskách PARK SNOWDonovaly, PARK SNOW Štrbské Pleso, PARK SNOWVeľká Rača, VYSOKÉ TATRY – Tatranská Lomnica, VYSOKÉ TATRY – Starý Smokovec a Liptovská Teplička
- zľavy v požičovniach lyžiarskeho výstroja, lyžiarskych školách, aquaparkoch, múzeách, jaskyniach a pod.
- ďalšie zľavy a ostatné výhody bližšie opísané na webovej stránke www.parksnow.sk

Ako získať kartu hosťa – PARK SNOW Card?

Kartu hosťa so všetkými jej výhodami získava hosť automaticky po príchode do strediska u svojho ubytovateľa pri ubytovaní na min. 2 noci. Samozrejme, každý člen rodiny dostane svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môže užívať naozaj každý! Ďalej kartu automaticky získava ten, kto si zakúpi sezónny lístok do stredísk PARK SNOW a treťou možnosťou je zakúpiť si kartu v strediskách PARK SNOWna miestnom infocentre ako aj v infocentre VYSOKÉ TATRY – Tatranská Lomnica.

Výška zľavy a frekvencia možnosti jej využitia bude pri jednotlivých typoch kariet rôzna, bližšie informácie obdrží majiteľ karty pri jej prevzatí vo forme informačnej brožúry, takisto tieto informácie budú dostupné na www.parksnow.sk.

Ako funguje karta hosťa – PARK SNOW Card?

Jednoducho – hosť kartu nosí stále so sebou a u našich partnerov – akceptačných miestach sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOWCard bude mať svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest bude priebežne aktualizovaný a bude dostupný na www.parksnow.sk.

Viac informácií na www.parksnow.sk

Lyžovačka na Slovensku sa od teraz naozaj oplatí!

NAJVÄČŠIE SLOVENSKÉ STREDISKÁ MAJÚ SPOLOČNÉ SKIPASY A ZA NEUVERITEĽNÚ CENU. Za čo lyžujete v Alpách či Dolomitoch týždeň, môžete na Slovensku počas celej sezóny!

Užite si s jedným skvelým skipasom najviac kilometrov zjazdoviek aj freeride zóny po oboch stranách Chopku v najväčšom lyžiarskom stredisku v Jasnej Nízke Tatry, extra zábavu na lyžiach na Donovaloch, dokonalú rodinnú pohodu vo Veľkej Rači, alebo dajte prednosť našim veľhorám a zasnívajte sa na Štrbskom Plese, či vyskúšajte zlyžovať najdlhšiu 6 km zjazdovku v Tatranskej Lomnici. To všetko a ešte oveľa viac….

Odteraz už postačí len zakúpiť jeden spoločný skipas a vybrať sa na parádnu lyžovačku do 5 slovenských TOP lyžiarskych stredísk!

Čo je SLOVAKIA SUPER SKIPAS?

Na rozdiel od sezóny 2006/2007 keď bol na slovenský trh uvedený 15-dňový skipas SLOVAKIA SKI REGION, ponúkame tento krát až 3 typy skipasov:

SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10-dňový *
SLOVAKIA SUPER SKIPAS 15-dňový *
SLOVAKIA SUPER SKIPAS celosezónny

* – 10 a 15 dní je možné vyčerpať v priebehu celej sezóny, majiteľ skipasu ho nemusí vyčerpať napr. 10 po sebe nasledujúcich dní

Ako si kúpiť SLOVAKIA SUPER SKIPAS?

Každý, kto má záujem využiť túto skvelú ponuku, môže si SLOVAKIA SUPER SKIPAS zaobstarať týmito spôsobmi:
od 15. 10. 2010 prostredníctvom online predaja na webových stránkach http://skipass.jasna.sk/
– v predpredaji od 15. 10. do 23. 12. 2010 v širokej sieti partnerov spoločností Ticketportal a Eventim SK
– od novembra priamo na predajných miestach v strediskách JASNÁ Nízke Tatry, VYSOKÉ TATRY – Tatranská Lomnica, PARK SNOWDonovaly, PARK SNOWŠtrbské Pleso, PARK SNOWVeľká Rača

Cenník SLOVAKIA SUPER SKIPASOV:

Cena platná do 23.12.2010 / Typ lyžiarskeho lístka
Dospelý —- Junior —- Dieťa
200,00 € – 160,00 € – 140,00 € / SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 dní
230,00 € – 185,00 € – 160,00 € / SLOVAKIA SUPER SKIPAS 15 dní
290,00 € – 230,00 € – 200,00 € / SLOVAKIA SUPER SKIPAS sezónny

Cena platná od 24.12.2010 / Typ lyžiarskeho lístka
220,00 € – 175,00 € – 155,00 € / SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 dní
270,00 € – 215,00 € – 190,00 € / SLOVAKIA SUPER SKIPAS 15 dní
330,00 € – 265,00 € – 230,00 € / SLOVAKIA SUPER SKIPAS sezónny

Bližšie informácie na www.superskipas.sk

Štatistika prelyžovaných kilometrov v stredisku

Vďaka najmodernejšej technike turniketového systému SKIDATA 370 a vzájomnému prepojeniu systémov v našich strediskách PARK SNOWje možné sledovať pohyb a využitie skipasov na všetkých dopravných zariadeniach. Prehľadný graf poskytne informácie o tom, koľko výškových metrov ste v stredisku za príslušný deň prekonali, koľko kilometrov ste najazdili, koľko vlekov a lanoviek ste využili a pod.

Od januára 2010 sme sprístupnili túto službu online prostredníctvom webovej stránky http://www.skiline.cc. Táto webová stránka je dostupná v niekoľkých jazykoch. Stačí teda kliknúť, zaregistrovať sa a môžete napríklad sledovať, či sa nachádzate v TOP 100 s počtom prelyžovaných kilometrov v každom jednom z našich stredísk PARK SNOW.

Predpredaj skipasov

Okrem možnosti zakúpenia SLOVAKIA SUPER SKIPAS-u, ponúkame možnosť zakúpenia aj sezónnych skipasov platných len vo všetkých strediskách PARK SNOW. Zakúpiť si ich záujemcovia môžu v širokej sieti partnerov spoločností Eventim SK a Ticketportal nie len na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách ako napr. Poľsko, Maďarsko, Česká republika a pod.. Zoznam predajnýchmiest je dostupný na stránkach www.eventim.sk a www.ticketportal.sk.

Predpredaj skipasov sa v sieťach Eventim SK a Ticketportal začína 15. októbra 2010.

Najlepší snowpark na Donovaloch

V stredisku PARK SNOWDonovaly prevádzkujeme najlepší* snowpark na Slovensku (*podľa výsledkov ankety na portáloch www.boardlife.sk a www.freeskier.sk ). Našim cieľom a celej našej „crew“ je park čo najskôr na začiatku sezóny otvoriť a dennou údržbou ho udržiavať v najlepšom stave. V posledných dvoch sezónach bol RIDERS PARK Donovaly vždy prvým slovenským otvoreným parkom.

V parku sa nachádzajú zvyčajne 3 skoky a 12 prekážok, ktoré sa počas sezóny obmieňajú, aby bolo jazdenie v ňom stále výzvou. Každú sezónu pribúdajú do parku nové prekážky, tohtoročnou novinkou je okrem nich aj nová CHILLOUT ZÓNA s hudbou. Príďte sa pozrieť ako vyzerá park v americkom štýle na Slovensku! Všetky informácie o našom snowparku nájdeš na webovej stránke www.riderspark.sk.

Reštaurácia Slalom Club

Na Štrbskom Plese prebieha od apríla do novembra rekonštrukcia údolnej stanice bývalej lanovky na Solisko, ktorá kompletne mení svoju podobu aj účel. Už túto zimnú sezónu budú môcť všetci návštevníci strediska PARK SNOWŠtrbské Pleso využiť služby veľkokapacitnej samoobslužnej reštaurácie Slalom Club priamo pod svahom Interski. Nová moderne zariadená reštaurácia s komfortnými boxami a veľkou terasou bude ponúkať širokú paletu jedál vrátane vegetariánskych pokrmov a detského menu. Kapacita reštaurácie bude 130 miest a v prípade priaznivého počasia bude k dispozícii ďalších 60 miest na terase. Súčasťou budovy sú aj nové bezplatné verejné toalety.

Investície v PARK SNOWŠtrbské Pleso v uplynulej sezóne

Najväčšie investície na Štrbskom Plese boli zrealizované pred zimnou sezónou 2009/2010. V lokalite Furkota bola popri novej 1130 m dlhej zjazdovke vybudovaná aj 6 – sedačková lanová dráha od firmy POMA, ktorej prepravná kapacita je 1 200 osôb za hodinu. Rovnako bol vybudovaný nový systém zasnežovania na Solisku, vďaka ktorému sú už všetky zjazdovky umelo zasnežované po celej svojej dĺžke. To výrazne dopomáha k predĺženiu trvania sezóny hlavne v jarných mesiacoch.

Veľmi pozitívny ohlas zaznamenal aj BIVAC club, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný. Reštaurácia priamo pod Soliskom s veľkou terasou a rýchlym výdajom jedál bola počas zimy vždy plná lyžiarov, ktorí sa mohli občerstviť priamo v lyžiarkach a popri tom si vychutnávať slnečné lúče a tatranskú scenériu.

Ďalšie atrakcie v strediskách PARK SNOW

Donovaly:
- bobová dráha
- bezplatná umelá ľadová plocha
- Riders park – snowpark,
- detský PATTY SKI Funpark s animačným programom pre deti
- sánkarská dráha s vlekom
- snowparagliding, psie a konské záprahy

Štrbské Pleso:
- detský MILKA funpark
- snowpark K2
- snowtubing, snowrafting, snežná guľa
- animácie na svahu

Veľká Rača:
- bobová dráha
- snowpark

Kontakt:

PARK SNOW Donovaly
Telefón: +421-48-4199-881
E-mail: info@parksnow.sk
Rezervácie ubytovania:+421-48-4199-900
info@infodonovaly.sk

PARK SNOW Štrbské Pleso
Telefón: +421-52-449-2343
E-mail: infotatry@parksnow.sk
Rezervácie ubytovania: +421-52-449-2455
E-mail: info@infostrbske.sk

PARK SNOW Veľká Rača
Telefón: +421-41-4382-120
E-mail: inforaca@parksnow.sk
Rezervácie ubytovania: +421-41-4382-101
E-mail: info@inforaca.sk

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *