Aktuality

Šikovnej sezónke odzvonilo. Čo prinesie ďalšia zima?

Našim klientom sa každý rok snažíme nielen v strediskách ale aj prostredníctvom  sezónky priniesť niečo nové, aby si mohli naplno užiť výhody lyžovačky na zjazdovkách v 4 krajinách. Tento rok sme sa posunuli ešte ďalej a majiteľom sezónky sa chceme poďakovať za dôveru skvelými benefitmi, z ktorých budú môcť profitovať nielen počas zimy, ale aj v lete. Iba sezónkar má možnosť zakúpiť si letnú Walk sezónku na lanovky do Vysokých a Nízkych Tatier za 99.- €, zároveň si bude môcť zakúpiť aj ďalšie atraktívne sezónne produkty za najlepšie ceny. Získať tak môže letnú turistickú sezónku Walk do Špindlerovho Mlýna alebo na Ještěd, Bike sezónku Ještěd, Szczyrk alebo Muttereralm, Aqua, Sauna alebo Maxi sezónku do Tatralandie a Bešeňovej. A keďže všetky tieto zážitky sú dostupné cez Gopass, rozhodli sme sa aj samotnej lyžiarskej sezónke dať nové meno. Od sezóny 2024/25 bude mať názov Gopass SKI sezónka a veríme, že bude mať veľa spokojných zákazníkov,” uviedla Zuzana Ištvánfiová, podpredsedníčka predstavenstva TMR, a.s.   

Skvelou správou je fakt, že štartovacia cena novej sezónky sa nemení! Cena Gopass SKI sezónky začína od 529€/ 12 790 CZK/ 2 499 PLN pre dospelú osobu.

Dôležitá informácia sa týka majiteľov lyžiarskej sezónky zo sezóny 2023/24. Tí majú možnosť predĺžiť si svoju sezónku za zvýhodnenú cenu. Kupón za špeciálnu cenu si aktuálni sezónkari nájdu vo svojom Gopass konte v sekcii Gopass kupóny.

Vynovená Gopass SKI sezónka platí do konca aktuálnej lyžiarskej sezóny 2023/24 a celú budúcu lyžiarsku sezónu 2024/25. Lyžovať s Gopass SKI sezónkou bude možné až do ukončenia lyžiarskej sezóny na Slovensku a potom na rakúskom ľadovci Mölltaler Gletscher, kde je ukončenie sezóny naplánované na polovicu júna 2024.

Gopass SKI Sezónka 2024/25 ponúkne milovníkom lyžovania tieto benefity:

  • S Gopass SKI sezónkou je možné lyžovať na viac ako 200 kilometroch perfektne upravených zjazdoviek v strediskách Jasná, Vysoké Tatry, Špindlerův Mlýn, Ještěd, Szczyrk (SMR/BSA/COS), Innsbruck Muttereralm, Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz.
  • Večerné lyžovanie je k dispozícii v strediskách Jasná, Špindlerův Mlýn, Ještěd a Szczyrk (SMR),
  • Lyžovanie je možné počas celej sezóny bez výlukových dní.
  • Pre Gopass SKI sezónkarov budú vyhradené parkoviská vo vybraných strediskách a lokalitách zdarma.
  • Zľavy na sezónne produkty ako Bike, Walk a Aqua sezónky nájdu klienti po zakúpení Gopass SKI sezónky vo svojom Gopass konte v sekcii Gopass kupóny.
  • Zľavy vo výške 15% vo vybraných baroch a reštauráciách na svahoch do konca zimnej sezóny 2023/24 a počas celej zimnej sezóny 2024/25.
  • Zľavy vo výške 15% na tovar vo vybraných športových obchodoch a požičovniach lyží MOTION.

Gopass SKI sezónka je od 27. 3. 2024 k dispozícii výlučne online na www.gopass.travel. Najlepšia cena Gopass SKI sezónky platí do 31. 5. 2024. V zimnej sezóne bude dostupná za 699 €.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *