Aktuality

Tatry ovládli brunetky

Krásu uplynulej sobotnej noci spoznali v popradskom aquaparku. Počas galavečeru zabojovali krásne finalistky súťaže Dievča leta 2013 najmä o titul Miss AquaCity a Miss Región Vysoké Tatry pre rok 2013. Víťazkami sa stali Patrícia Koníčková ako Miss AquaCity a Dominika Patrášová ako Miss Región Vysoké Tatry. Krása sa snúbi aj s charitou. Vďaka dražbe šiat nadácia Dobrý anjel pomôže tam, kde to najviac treba.

Poslednú bodku za úspešným letom vo Vysokých Tatrách dali krásne dámy. Tie uplynulú sobotu počas galavečera v Aquacity Poprad bojovali o korunky krásy. Desať finalistiek celoslovenskej súťaže krásy Dievča leta 2013 súperilo o ďalšie tituly. Dievča leta už bolo známe, dievčaťom leta 2013 a šťastnou majiteľkou nového Peugeotu 208 sa stala študentka Patrícia Koníčková.

V Tatrách boli najúspešnejšie brunetky. 169 cm vysoká tmavovláska s dokonalými mierami 90-60-90 Patrícia Koníčková si rozhodnutím poroty odniesla naviac titul Miss AquaCity. Vďaka online hlasovaniu sa ďalšia brunetka, Dominika Patrášová stala Miss Región Vysoké Tatry. Dvadsaťročná Dominika si odniesla z Popradu aj ďalší titul, Miss beauty centra K-Vital.

„Bol to nádherný večer a som rád, že našou Miss sa stala práve moja favoritka Patrícia Koníčková. Krásne tváre a dokonalé krivky sme v tento večer doplnili aj krásnym gestom. 500 eur poputuje nadácii Dobrý anjel za šaty, ktoré vydražil náš majiteľ Ján Telenský, muž s českým občianstvom, britským pasom, ktorý vie oceniť krásne ženy, jeho manželka je totiž Slovenska,“ povedal s úsmevom Richard Pichonský, riaditeľ AquaCity Poprad a podpredseda predstavenstva OOCR Región Vysoké Tatry.

„Tatry sú krásne aj slovenské ženy sú krásne, takže toto spojenie rozhodne funguje. Myslím, že sme práve založili novú tradíciu a boj o korunky krásy pod Tatrami si zopakujeme aj o rok. A ktovie, možno už nadchádzajúcu zimu sa bude u nás súťažiť o najkrajšiu lyžiarku,“ povedal Ján Mokoš, predseda predstavenstva Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Finálový večer okrem krásnych finalistiek patril aj ďalšej Dominike. Superstaristka Dominika Mirgová odspievala krásny koncert a nielen kolekcia plaviek od Jany Jurčenko mnohých inšpirovala, aby nedeľu strávili v tunajších bazénoch.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *