Aktuality

TMR prichádza s novou sezónkou

Letná sezóna končí a prevádzkovatelia lyžiarskych vlekov začínajú s prípravou zimy. TMR dnes prichádza s novou šikovnou sezónkou, ktorá podrástla vo všetkých smeroch – najazdiť môžete viac, no viac si aj doplatíte, posúďte sami (viac správa TMR):


Ponuka, aká tu ešte nebola – jedna sezónka, štyri krajiny a po prvýkrát až desať stredísk

Leto končí, horské strediská sa začínajú pripravovať na zimu. Už 16.septembra začína predpredaj Gopass Šikovnej sezónky PREMIUM 2021/22, ktorá prináša ponuku, aká tu ešte nebola – lyžovačku v 10 strediskách v štyroch európskych krajinách. Na korutánskom ľadovci Mölltaler Gletscher pritom štartuje sezóna už v októbri.

V horských strediskách prevádzkovaných spoločnosťou Tatry mountain resorts (TMR) bude Gopass Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22 jediným dostupným druhom celosezónneho skipasu. „Ak niekto lyžuje rád a na svahoch strávi počas sezóny viac dní, tak sezónka je pre neho to najlepšie a zároveň najefektívnejšie riešenie. Nemusí sledovať cenu skipasov, ktoré sa predávajú za flexi ceny, keď má chuť lyžovať, tak vyrazí na lyže. Medzi najväčšie tohtoročné novinky patrí rozšírenie ponuky rakúskych rezortov o tirolské stredisko Muttereralm Innsbruck, zrušenie výlukových dní a zahrnutie večerného lyžovania do sezónky. Špecialitou bude úplne nové večerné lyžovanie na Novej Skalke v stredisku Ještěd,“ vysvetlil najdôležitejšie výhody vlajkového produktu medzi skipasmi v ponuke rezortov TMR predseda predstavenstva spoločnosti Igor Rattaj. „Významným benefitom pre sezónkárov je tiež možnosť predĺžiť si lyžiarsku sezónu. Vďaka tomu, že súčasťou sezónky je aj korutánsky ľadovec Mölltaler Gletscher, na ktorom začíname lyžovať už v októbri, sezónkári môžu lyžovať aj v čase, kedy zimná sezóna v horských strediskách na Slovensku, v Českej republike alebo v Poľsku ešte ani nezačala alebo už dávno skončila,” doplnil Čeněk Jílek, COO spoločnosti TMR.

Gopass Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22 umožňuje vyraziť na lyže nielen do najpopulárnejších slovenských stredísk Jasná, Tatranská Lomnica alebo Štrbské Pleso, ale aj do českých stredísk Špindlerův Mlýn a Ještěd, poľského Szczyrku(Szczyrk Mountain Resort, COS, BSA) a rakúskych stredísk Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz a Muttereralm Innsbruck. Spolu budú mať sezónkári k dispozícii viac ako 200 kilometrov zjazdoviek. Ďalším benefitom bude 15% zľava vo vybraných športových obchodoch Motion a gastro prevádzkach.

V strediskách Jasná, Špindlerův Mlýn, Ještěd a Szczyrk (Szczyrk Mountain Resort) platí sezónka aj na večerné lyžovanie. Veľký magnetom bude v Českej republike večerné lyžovanie „v novom svetle“ na Ještědě. Na kľúčovej zjazdovke Nová Skalka, ktorá bola dokončená v minulom roku, finišuje práve v týchto dňoch inštalácia nového, moderného a energeticky úsporného umelého osvetlenia.

Do 30. septembra bude Gopass Šikovná sezónka PREMIUM 2021/22 v predpredaji k dispozícii za 459.-EUR, v ďalšej vlne od 1. októbra do 30. novembra za 499.- EUR. Po skončení predpredaja bude od 1. decembra sezónka k dispozícii už iba za plnú cenu 520.- EUR. V prípade, že by počas zimnej sezóny došlo z dôvodu pandémie k takým obmedzeniam, ktoré by limitovali využitie Šikovnej sezónky, budú majitelia kompenzovaní adekvátne podľa vzniknutej situácie po ukončení zimnej sezóny 2021/22.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *