Aktuality

V Tatranskej Lomnici v HUMNE sa čoskoro rozpúta búrka zábav

Tatranská Lomnica – Disco klub Humno v Tatranskej Lomnici pripravuje pre všetkých návštevníkov Tatier leto plné zábavy . V Tatrách to žije! Domáci aj návštevníci našich veľhôr sú doslova „nažhavení“ na skvelé Párty leto, ktoré odštartuje hviezdny Majk Spirit. Humno – to je nielen reštaurácia, coffee a coctail bar, apré ski bar. Humno je pravý tatranský štýl zábavy naplno. Každý piatok a sobotu tu zažijete letné párty s najtalentovanejšími slovenskými skupinami a celebritami showbiznisu. „Humno žije, o tom všetkých presvedčia naše tematické akcie. Videodiskotéka, silent disco so slúchatkami, barmanské show, gogo tanečnice, ale aj módne prehliadky či bublinkové a UV párty. To všetko na vás čaká v Tatrách. Nemusíte sa rozhýbať iba v kopcoch, adrenalín a zábavu ponúkame aj v našom Humne,“ hovorí Lenka Chovancová.
Tatry a showbiz, to je posledný výstrel módy, o čom svedčí aj Madonine auto visiace zo strechy alebo nabúraný snežný ratrak premenený na DJ pult. Po Majkovi Spiritovi sa návštevníci humna môžu tešiť na ďalší víkend, kedy predstaví svoj letný hit Tomi Popovič. „Našich hostí čaká aj jedno prekvapenie, pred koncertmi spomínaných hviezd spúšťame našu kúlovú a jedinečnú atrakciu, je ňou Tatranská búrka, ktorá sa rozpúta nad Humnom presne o polnoci. Kto nepríde, nezažije …

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *