Aktuality

Zážitky do vrecka

Vysoké Tatry vstúpili do prázdninovej časti najdôležitejšej sezóny v roku s novými propagačnými materiálmi. Všetky zážitky, mapu Vysokých Tatier aj tipy na ubytovacie zariadenia, či podujatia nájdu návštevníci našich veľhôr prehľadne v štyroch propagačných materiáloch, ktoré sú dostupné pre každého úplne zadarmo.

Tatry sa prezentujú spoločne aj vďaka štyrom nových propagačným materiálom. V náklade až 100 000 kusov bol vytlačený vylepšený „Sprievodca tatranskými zážitkami“, kde všetci návštevníci nájdu zoradené to najlepšie čo Tatry ponúkajú. Jeho náklad sa oproti minulému roku zdvojnásobil a obsah sa sprehľadnil, doplnil o nové informácie aj aktuálne cyklotrasy. Bonusom pre každého dovolenkára je, že info brožúrka je dostupná bezplatne na infocentrách, ubytovacích zariadeniach, reštauráciách aj iných prevádzkach cestovného ruchu v Tatrách.

„Osobne mám veľmi rád turistiku. Aj preto som nesmierne rád, že môžeme našim návštevníkom zjednodušiť orientáciu po Tatrách vďaka zdarma dostupnej úplne novučičkej mape. Okrem hôr je v nej zvýraznené aj podhorie, cyklotrasy a popisy k nim, ako aj všetky top atrakcie, chaty, či chodníky…,“ zdôraznil Ján Mokoš, predseda predstavenstva Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Komplexný program podujatí v celom regióne počas leta zase prehľadne sumarizuje plagát dostupný vo všetkých prevádzkach cestovného ruchu v Tatrách. Tatranci sa inšpirovali aj v horských destináciách v zahraničí a podľa ich vzoru vytvorili atraktívny ubytovací katalóg, kde sú prehľadne podľa kategórií rozdelené ubytovacie zariadenia.

Aj tieto materiály majú prispieť k spokojnosti klientov počas letnej dovolenky v Tatrách. Tatranci veria, že čísla návštevnosti porastú. Spokojní by boli keby sa zvýšil podiel viacdňových návštevníkov o 10 percent. Uvidíme, štastie praje pripraveným, takže hádam aj počasie bude dovolenkárom a podnikateľom v cestovnom ruchu priať.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *