Aktuality

Tina a Tomi Popovič odštartovali hviezdne leto pod Tatrami

Prílet speváčky Tiny a Tomiho Popoviča vrtuľníkom priamo ku pódiu v areáli AquaCity Poprad, premiéra novej 5D laser show s pyrotechnickými efektmi, vystúpenie MC Erika, Zumba, Aqua Gym, Capoeira a volejbalový turnaj popradských firiem, aj taká bola MEGA Otváračka v AquaCity Poprad.

Tohtoročné leto v AquaCity Poprad odpálila v sobotu na MEGA otváračke speváčka Tina spolu s Tomim Popovičom. Prileteli vrtuľníkom priamo do areálu a svojim skvelým koncertom odštartovali hviezdne leto v najekologickejšom a najväčšom aquaparku priamo pod Vysokými Tatrami.

V sobotu mala premiéru aj úplne nová detská a zábavná 5D laser show s pyrotechnickými efektmi, ktorú si môžu návštevníci pozrieť počas celého leta večer v bazéne Blue Sapphire.

„Tohtoročné leto v AquaCity Poprad bude naozaj hviezdne. Okrem Tiny, Tomiho Popoviča a MC Erika, ktorých mohli návštevníci vidieť tento víkend máme pripravených ešte veľa ďalších prekvapení. Už teraz sa môžu návštevníci môžu tešiť na najlepšie slovenské tanečné skupiny a osobnosti slovenského šoubiznisu, ktorý budú spríjemňovať a hlavne netradične zabávať našich návštevníkov v areáli Aquaparku. Tanečné skupinyThe Pastels, Old School Brothers, Ladylicious, Melánia Kasenčáková a Johnny Mečoch a prominenti Michal Hudák, Marcel & Junior z Fun rádia, Smola a hrušky, Robo Papp, Denis Lacho a ďalšie zaujímavé osobnosti slovenského šoubiznisu budú zabávať našich hostí každú sobotu, tanečné párty budú večer pokračovať v bazénoch Blue Sapphire. Nedeľný program bude venovaný najmä detskému a rodinnému programu s rozprávkovými postavičkami, súťažami, detskými tvorivými dielňami a mini-diskotékami a nedeľnou letnou olympiádou.“ povedal marketingový manažér AquaCity Poprad Ján Profant.

„MEGA otváračka v AquaCity Poprad na ktorej bolo celkovo takmer 5 000 ľudí bol posledný event v rámci celej šnúry Otvorenie letnej sezóny. Počas pätnástich dní sa celkovo uskutočnilo pätnásť podujatí na desiatich rôznych miestach v rámci celej destinácie. Tieto čísla svedčia o tom, že nám veľmi záleží na tom, aby to v regióne Vysoké Tatry žilo, aby sa dovolenkári u nás cítili dobre a odniesli si domov veľa zážitkov, či už športových alebo kultúrnych. Otvorenie letnej sezóny bol len začiatok eventov, ktoré máme naplánované. Celkovo do konca roka sa uskutočnia ešte desiatky podujatí s rôznym tematickým zameraním a pre všetky vekové kategórie,“ dodala výkonná riaditeľka oblastnej organizácie Región Vysoké Tatry Lenka Maťašovská.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *