Aktuality

TMR: Celosezónka pre šikovných za bezkonkurenčnú cenu

Lyžiarske strediská v Tatrách roztopili ceny a to doslova. Nejde pritom o žiadny prvoaprílový žart, ale o serióznu ponuku pre všetkých šikovných fanúšikov lyžovania, ktorí si teraz v apríli môžu len za cenu 6-dňového skipasu zakúpiť celosezónny skipas na novú zimnú sezónu 2015/16. Ak si lyžiari od 1.4.2015 do 30.4.2015 predplatia celosezónny skipas len za 49 EUR, získajú najlepšiu finálnu cenu a k tomu mesiac lyžovania navyše.

Od 1. apríla 2015 sa spúšťa v e-shope www.gopass.sk exkluzívny on-line predpredaj celosezónneho skipasu s názvom „Šikovná sezónka“, s ktorým môžu lyžiari lyžovať v tatranských strediskách Jasná Nízke Tatry (Chopok Sever a Chopok Juh), Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica a Starý Smokovec už v apríli tohto roku za predplatených 49 EUR. „Top ponuka produktu formou šikovného predplatného má aj finálnu výhodnú cenu. Klient lyžuje neobmedzene už v apríli. Ak sa rozhodne, že si chce predĺžiť a užiť svoju lyžovačku celú budúcu zimnú sezónu za bezkonkurenčnú cenu, doplatí si do 31.10.2015 zvyšných 150 EUR, výrazne tak na lyžovačke ušetrí. Namiesto 400 eur, teda oficiálnej ceny pre zimnú sezónu 2015/16 za celosezónny skipas zakúpený na pokladni, tak klient zaplatí v predpredaji cez e-shop spolu len 199 EUR. Čo je napríklad suma, ktorú inak lyžiari bežne zaplatia za 6-dňový skipas alebo ak odlyžovali v našich strediskách 3 lyžiarske víkendy“, vysvetlil politiku nového produktu Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre lanové dráhy, aquapark a GOPASS.

„Ak by sme to rozmenili na drobné, tak ako príklad uvedieme, že náš najlepší lyžiar zaregistrovaný v lyžiarskej výzve Ski Challenge, ktorý počas zimnej sezóny 2014/15 odlyžoval 90 dní za svoju lyžovačku pri rovnakom výkone v budúcej zimnej sezóne zaplatí so „šikovnou sezónkou“ len 2,21 EUR za jeden deň. Sledujeme svetové trendy a inšpirujeme sa produktmi, ktoré sú nielen v alpských, ale celkovo aj v európskych podmienkach jedinečné a klientovi v konečnom dôsledku šetria peniaze“, doplnil Michal Beňo.

Podrobne o novom produkte, jeho alternatívnych verziách v kombinácii skipasu s aquaparkom a všeobecných obchodných podmienkach na www.gopass.sk.

Nezmeškajte novinky zo sveta Vysokých Tatier - odoberajte náš newsletter:

Fero Mrázik

Fero Mrázik žije, lyžuje, lezie a chodí po horách od narodenia. Od roku 2000 je členom dobrovoľnej horskej služby THS-DZ, kde od roku 2009 zastával funkciu podpredsedu a od r. 2020 je jej predsedom. Od roku 2009 je medzinárodným horským sprievodcom UIMLA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *